Aktif Moda

Kıvırcık Saçlı Ünlüler

Kıvırcık Saçlı Ünlüler

Kıvırcık saç pek çok kadın tarafından düz saç modellerine nazaran çok daha az tercih edilmektedir. Ancak bu, kıvırcık saçın harika bir saç modeli olduğu gerçeğini değiştirmez. Nitekim dünyaca ünlü sanatçılar da kıvırcık saç modeli kullanarak harikalar yaratıyorlar. Eğer siz de saçlarınızdan sıkıldıysanız ve saçlarınızı kıvırcık yaptırmak istiyorsanız ancak bir türlü cesaret edemiyorsanız bu yazımızda sizler için kıvırcık saçın en çok yakıştığı, çok şık ve gösterişli görünmelerini sağladığı bazı ünlüleri derledik. Kıvırcık saçlı ünlüler yazımızdan sonra kafanızdaki tüm düşünceler değişebilir.

Shakira - Kıvırcık Saçlı Ünlüler

Kıvırcık Saçlı Ünlüler Shakira

Kıvırcık saçın en çok yakıştığı isimlerden biri de hiç şüphesiz Shakira. Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira’nın uzun yıllardır kullandığı kıvırcık saçları adeta onun bir sembolü haline geldi. Eğer siz de hem Shakira’ya hayransanız hem de kıvırcık saçları çok seviyorsanız ve yaptırmak istiyorsanız daha fazla zaman kaybetmemelisiniz. Ten renginiz ve saç renginiz de Shakira ile yakın tonlardaysa mutlaka kıvırcık modeli denemelisiniz. Ancak ten renginiz ya da saç renginiz farklı ise korkmayın. Kıvırcık her renkte farklı bir güzel oluyor. Tarzınızı baştan aşağı değiştirecek bu modeli mutlaka denemelisiniz.

Rihanna - Kıvırcık Saçlı Ünlüler

Kıvırcık Saçlı Rihanna

Shakira’dan sonra hiç şüphesiz listemizin bir diğer ismi ise Rihanna. Tüm dünyada en çok sevilen şarkılara imza atan ve hiç şüphesiz görünüşüyle harikalar yaratan başarılı sanatçı da kıvırcık saç modelinden vazgeçemiyor. Rihanna’nın yıllardır kullandığı kıvırcık saç modeli size de ilham olabilir. Listemizin bir üst maddesinde de bahsettiğimiz gibi kıvırcık saçı her tene ve her renge çok yakışabiliyor. Bir üst maddedeki Shakira beyaz ten rengi ve sarı saçlara sahip iken Rihanna’da durum tam tersi ancak ortaya çıkan sonuç çok şık ve gösterişli. Kıvırcık yaptırırsanız vazgeçemeyeceksiniz.

Beyonce - Kıvırcık Saçlı Ünlüler

Kıvırcık Saçlı Ünlüler Beyonce

Kıvırcık saç yaptırmak isteyen ancak bir türlü kendini ikna edemeyenler için hazırladığımız kıvırcık saçlı ünlüler yazımızın üçüncü maddesinde yine bir şarkıcı ile birlikteyiz. Beyonce’de tüm dünyada adını duyurmuş ve belirli bir seviyesi olan bir kadın. Kıvırcık saç rengi ile tamamen bağdaşmış birisi ve Shakira gibi Beyonce için de kıvırcık adeta onun bir sembolü olmuş durumda. Beyonce’yi çok seviyorsanız, onun hayranıysanız kıvırcık saçların onda duruşundan etkilenip saçlarınızı kıvırcık yapmak istemeniz normal. Çünkü bu stil Beyonce’nin tarzının bir parçası ve vazgeçmek istemiyor.

Natalie Portman - Kıvırcık Saçlı Ünlüler

Kıvırcık Saçlı Ünlüler Natalie Portman

Kıvırcık saçın en çok yakıştığı bir diğer isim ise hiç şüphesiz Natalie Portman. Başarılı oyuncu tanımıyorsanız dahi oynadığı bir filme denk gelmeme ihtimaliniz çok düşük. Sevginin Gücü, Thor, V For Vendetta, Star Wars gibi dünyanın en çok izlenen filmlerinde oyunculuk yapan Natalie Portman’ın çok büyük bir hayran kitlesi de oluştu. Hayranları da onun kıvırcık saçlarından etkilenip saçlarını kıvırcık yapıyorlar. Eğer siz de bir Natalie Portman hayranıysanız ve onun saç modelini yaptırmak istiyorsanız kıvırcık saç modeli yaptırmak için daha fazla zaman kaybetmemelisiniz.

Nicole Kidman - Kıvırcık Saçlı Ünlüler

Kıvırcık Saçlı Nicole Kidman

Kıvırcık saç yaptırmak isteyenler ancak bir türlü cesaret edemeyenler için ilham verici nitelikte bir yazı hazırladık ve bu yazının son maddesinde Nicole Kidman’a yer vermek istedik. Kıvırcık saçlı ünlüler arasında en şık ve en gösterişli kadınlardan olan Kidman saçlarından vazgeçemiyor. Bir dönem Tom Cruise ile de bir evlilik yapan Nicole Kidman’ın saç modelini ve tarzını beğeniyorsanız ve kıvırcık saç modelinin size yakışacağından eminseniz bu harika görünüme ulaşmak için daha fazla zaman kaybetmemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.