Aktif Moda

Kız Çocuk Odası Modelleri

18.06.2015
2.185
Kız Çocuk Odası Modelleri

Kız Çocuk Odası Modelleri
Bebeklerinin cinsiyetlerini öğrendikten sonra özellikle de anneleri oda seçimi heyecanı sarar.

Mobilya seçimi, odanın dekarosyonu, kullanılacak olan malzemeler ve tekstil ürünleri derin bir araştırmaya giden uzun bir yoldur. Seçenekler çok fazla olunca elemek gerçekten zor olabiliyor.

Sağlıklı mobilyalar üreten yerleri bulduktan sonra gerisi kendi belirlediğimiz zevkimize göre seçim yapmaya kalıyor. İster çizgi film karakterli temalar seçin isterseniz pastel tonlar da mobilya bakın. Her türde seçenekler bulmak mümkün.

Özellikle kız çocuk odası modelleri daha bekarken bile beni benden alırdı. Prenses yataklar, pembe duvarlar, çiçekli duvar kağıtları gözümün önüne gelirdi.

Hele ki günümüz de işin içine tasarımda girdi ve ortaya ağzımızı açık bırakacak güzellikte odalar çıktı.

Alttan çıkan yataklar yerden tasarruf sağlarken bebek odası olarak alınan beşikler de zamanla genç odasına dönerek bütçe planlaması yapanlara katkı sağladı. Özellikle de üst katları yatak, alt katlarıda çalışma masası olan işlevsel özellikli ürünleri bu sıra her yerde görür olduk. İşin güzel yanı odalar dar bile olsa bu tasarım mobilyalar sayesinde tek odaya 2 çocuk bile rahatla sığabilecek duruma geldi.

Tabii her zaman olduğu gibi konu çocuklar olunca önce sağlık ve güvenlik düşünelerek seçim yapılması gerektiğini hatırlatmakta fayda var.

Gelin hep birlikte masal dünyasını andıran kız çocuklarına özel yapılmış çocuk odalarına bir göz atalım.

Peki sizler çocuklarınıza oda seçerken nelere dikkat ettiniz?

Kız Çocuk Odası Modelleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Erkek Bebek Odası Tasarımları başlıklı konuda; erkek bebek odası, erkek bebek odası modelleri ve erkek bebek odası tasarımları hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof