Aktif Moda

Kız Çocukları İçin Örgü Bere Modelleri

28.10.2020
32
Kız Çocukları İçin Örgü Bere Modelleri

Soğuk havaların da gelmesiyle birlikte kız çocuklarınız için bereler örmek istiyorsanız ancak aradığınız modeli hala bulamadıysanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizler için kız çocukları için örgü bere modelleri inceleyeceğiz. Çok güzel, tatlı ve sıcak tutan bere modellerini sizler için bulduk. Çocuğunuza ya da sevdiklerinizin çocuklarına, akrabalarınızın çocuklarına bere örmek istiyor olabilirsiniz. Eğer öreceğinizi bulamadıysanız yukarıda da söylediğimiz gibi bu yazı tam olarak size göre olabilir.

Kız Çocukları İçin Örgü Bere Modelleri

Kız Çocukları Örgü Bere Modelleri Sevimli Renkler

Bu modelimiz sadece bere değil aynı zamanda atkı da içeren bir model. Pembe ve oldukça güzel görünen bir model olan sevimli renkler modeli çocuklarınızın bu kışı sıcacık geçirmesini sağlayabilir. Tepesindeki ponponla da çok tatlı bir görünüme sahip olan sevimli renkler modeli eğer örgü işleriyle ilgiliyseniz ve daha önceden tecrübeniz de var ise çok uzun sürmeyen bir çalışmanın ardından tamamlanabilir. Bu model soğuk kış aylarında kız çocuklarını sıcak tutmasının yanı sıra çok tatlı ve güzel bir görünüme sahip olmalarını da sağlar. Küçük bir prensesiniz varsa mutlaka bu modeli örmelisiniz.

Kız Çocukları İçin Örgü Bere Modelleri

Kız Çocukları İçin Çiçek Süslü Örgü Bere Modelleri

Bu modelimiz de yukarıdaki model gibi oldukça şık ve güzel bir görünüme sahiptir. Ancak renk olarak genellikle kız çocuklarının tercih ettiği renklerden farklı olarak gri bir renge sahiptir. Yine de oldukça tatlı bir görünüme sahiptir ve kız çocuklarına sadece pembe ve pembe tonları değil de bu tarz renklerin de oldukça yakıştığını kanıtlayacak niteliktedir. Eğer siz de çocuğunuza kış aylarının da gelmesi ile birlikte bere örmek istiyorsanız bu rengi ve bu modeli tercih edebilirsiniz. Bu renk genelde çok tercih edilmese de deneyip kendi gözlerinizle çok yakıştığını görebileceksiniz.

Kız Çocukları İçin Örgü Bere Modelleri

Kız Çocukları Örgü Bere Modelleri İçin Renk uyumu

Bu modelimiz de yazımızdaki diğer kız çocukları için örgü bere modellerine nazaran daha trend ve yenilikçi bir model olabilir. Renklerin uyumunu da görebildiğimiz bu model çocuğunuzun hem çok şık ve tatlı görünmesini hem de buz gibi havalarda dahi sıcacık olmasını sağlayabilir. Eğer siz de çocuğunuza ya da sevdiklerinizin çocuklarına bere örmek istiyorsanız ve hangi modeli yapacağınızı bir türlü bulamadıysanız renk uyumlu olan bu modeli tam da sizin aradığınız model olabilir. Renkleri ve düğme detayıyla harika bir görünüme sahip olan bu modeli mutlaka denemelisiniz.

Kız Çocukları İçin Örgü Bere Modelleri

Kız Çocuklarına Bere Nasıl Örülür?

Pandemi sürecinde de evde çok fazla zaman geçiren ve canları sıkılan kadınlar kış aylarının da gelmesiyle birlikte çocukları için bere, eldiven ve benzeri kışlıklar örmeye başlamıştır. Eğer siz de yukarıda da bahsettiğimiz gibi pandemi sürecinde evde çok fazla zaman geçirmek zorunda kalıyorsanız ve canınız da sıkılıyorsa örgü örmeye başlayarak harika bir hobi edinebilirsiniz. Çocuklarınız için ya da sevdiklerinizin çocukları için çok tatlı ve şık bereler, atkılar örerek onları mutlu edebilirsiniz ve bunun yanı sıra evdeki vaktinizi iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Kız Çocukları İçin Zarif Örgü Bere Modelleri

Bu modelimiz de kız çocukları için örgü bere modelleri listemizdeki son modelimizdir. Bebeğinizin yüzünü de ön plana çıkaran bu model aynı zamanda kafasının sıcacık olmasını da sağlamaktadır. Üzerindeki detayıyla da çok tatlı ve güzel bir görünüme sahiptir ve eğer çocuğunuza bere örmek istiyorsanız mutlaka bu modeli de göz önüne almalısınız. Rengi ve görünümü çok tatlı ve güzel olan bu model çocuğunuza çok yakışacak.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Amigurumi Sevimli Arı Yapımı başlıklı konuda; Amigurumi Arı Yapımı, Amigurumi Sevimli Arı ve Amigurumi Sevimli Arı Yapımı hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof