Aktif Moda

Kollu Abiye Elbise Modelleri

Kollu Abiye Elbise Modelleri

Kollu Abiye Elbise Modelleri

Bayanların severek kullandığı modeller arasında Kollu Abiye Elbise Modelleri geliyor. Abiye olarak kullanılan bu elbiseler aynı zamanda günlük yaşamda da rahatlıkla tercih edilir. Kollu Abiye Elbise Modelleri uzun kollu, kısa kollu ve yarım kollu olarak karşımıza çıkar. Her türlü kol modelinin hem kısa hem de uzun modeli bulunur. Seçim ve tercih rahatlığı sağlayan modeller günlük hayatta da rahat kullanımı olmasından dolayı sevilerek giyiliyor.

Kollu Abiye Elbise Modelleri nde genellikle dantelli detaylar ön plana çıkmaktadır. Özellikle yarım kollu ve uzun  kollu abiye elbise modellerinde dantel ve tül detaylarını sıklıkla görmek mümkündür. Göz rahatsızlığı yaratmaması ve şıklığı tamamlaması açısından kombinlenmesi çok kolay parçalardır. Ayakkabı seçiminde genellikle stiletto ayakkabılar kullanılır. Ancak yine de tek bant modellerle veya yuvarlak burunlu zarif modellerle de kombinlenebilirler. Kişinin zevkine bağlı kombinlenme durumu genişletilebilir. Babetler de bu tarz elbiselerle çok fazla tercih edilen ayakkabı modellerinden biridir. Söz veya aile arasında yapılan sözlerde bu tarz elbiseler sıkça tercih edilebilir. Kollu Abiye Elbise Modelleri nde danteller dışında tül veya şifon detaylar da kullanılabilir. Uzun kollu ise şifon detaylara rastlamak çok olasıdır. Kısa kollu abiyeler ise genellikle hemen hemen omuz sonunda sonlanır. Çok kısadır. Askılı elbiselerin biraz daha geniş hali olarak nitelendirilebilir.

Bazı uzun kollu elbiseler direkt elbisenin kumaşında da olabilir. Tüm uzun kollu ya da kısa kollu elbiseler dantel, şifon veya transparan bir kumaştan oluşacak diye bir durum yoktur ancak bu seçimler elbisenin kullanılacağı mevsime göre çeşitlendirilebilir. Soğuk havalarda ya da kış mevsimlerinde kadife ve uzun kollu elbiseler bu hava şartları için çok uygun olur. Bohem bir hava yaratmak istendiğinde biraz salaş bir elbise seçilerek onu babet veya bağcıklı bir ayakkabı ile tamamlamak yeterli olacaktır.

Renk seçenekleri olarak bakıldığında ise birçok model ile karşı karşıya kalmak mümkündür. Kollu Abiye Elbise Modelleri nde çok fazla renk ve desen çeşidi mevcuttur. Kırmızı, yeşil, mavi gibi canlı renklerin yanında siyah ve nüde tonlar da bulunur.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Ceket Modelleri başlıklı konuda; 2020 Bayan Ceketleri, 2020 Ceket Modası ve Ceket Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof