Aktif Moda

Kot Gömlek Kombinleri

Kot Gömlek Kombinleri

Kot gömlek günlük olarak çok sık kullandığımız en rahat ve şık kıyafetlerden bir tanesidir. Özellikle de duruşunda ki o havalılık sayesinde birbirinden farklı yerlerde kullanabilen bu kot gömlek kombinleri hem sizlere çok yakışacak hem de çok rahat olacaksınız. İşe giderken, arkadaşlarınızla buluşurken ya da günlük olarak evde otururken giyebileceğiniz bu kot gömlek hem size çok yakışacak hem de çok rahat olacaksınız.

Kot gömlek kombinleri için dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. En basit olarak giyeceğiniz kot gömleğin kesinlikle paçavra gibi durmaması gerekmektedir. Bu da güzel yerlerden alınması ile sağlanabilir. Bunun dışında giyeceğiniz kot gömleği hatta kot gömlek kombinleri içerisinde kullanacağınız diğer kıyafetleri ütülemelisiniz. Hem daha profesyonel görüntü katar hem de çok şık görünürsünüz. Renklerin uyumuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Kotların renkleri birbiri ile aynı olmamalı ya da çok çok farklı maviler olmamalıdır. O zaman size önereceğimiz kot gömlek kombinleri yazısına hemen başlayabiliriz.

Kot Gömlek Kombinleri

Kot Gömlek Kombinleri Etek ile Zarif Uyumu

Kot gömlek ile eğer ciddi bir mekana gitmeyi düşünüyorsanız ama ne giyeceğinizi daha bulamadıysanız yapmanız gereken çok basit. Harika bir etek ile kot gömleğinizi kombinleyebilirsiniz. Böylelikle işinizde hem rahat olabilir hem de kot gömleğin profesyonel görüntüsünü bozmamış olursunuz. Bu görüntüyü korumak içinde kullanacağınız etek modeli kesinlikle kalem etek. Kalem eteği bir tişört ile kullansanız bile işe gidebilecek bir görüntüye ulaşırsınız. Tamamen profesyonel bir kıyafet olan kalem eteği kot gömlek ile kombinlerken kot gömleği içinize sokmanız gerekmektedir. Altına siyah bir stiletto ile yapacağınız kombin oldukça yakışacaktır. Çok şık görüneceğinize eminim.

Kot Gömlek Kombinleri

Daha rahat bir görüntü arıyorsanız o zaman uzun deri bir etek ile harika kombin yapabilirsiniz. Bu kombin ile işe gidebilir, arkadaşlarınız ile dışarı çıkabilir ya da iş yemeklerine katılabilirsiniz. Buz mavisi renginde ki bir kot gömleği uzun siyah deri eteğin içine sokun. Hava şartlarına bağlı olarak üzerinize kot ceket alabilirsiniz. Daha sonrasında beyaz ya da krem rengi bir topuklu ayakkabı giyin. Çok şık görüneceğinize eminim. Uygun takılar ile kombininizi tamamlayın. Artık hazırsınız.

Kot Gömlek Kombinleri

Kot Gömlek Kombinlerinde ki Pantolonun Rahatlığı

Hepimiz pantolonun ne kadar rahat olduğunu biliyoruz. Günlük yaşantımızın neredeyse her yerinde yeri olan bu pantolonların kot gömlek ile duruşunu çok beğeneceksiniz. Tek yapmanız gereken kot gömleğin pantolon ile uyumlu bir renge sahip olup olmadığına bakmak. Örnek olarak kot gömleklerin beyaz pantolonlarla çok şık durduğunu biliyoruz. Özellikle koyu renge sahip olan kot gömlek beyaz bir pantolon ile kombini sağlayacak. Altınıza gideceğiniz yere bağlı olarak ayakkabı tercih edebilirsiniz. Eğer resmi bir yere ya da işe gidiyorsanız siyah renkteki bir stiletto ya da günlük bir yere gidiyorsanız siyah bir spor ayakkabı ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Güneş gözlüğü kullanmanız kıyafetinizin daha da havalı görünmesini sağlayacaktır.

Kot Gömlek Kombinleri

Ayrıca kot gömlek ile blazer ceketlerin yakışmayacağını düşünüyor olabilirsiniz. Ama kesinlikle yanılıyorsunuz kesinlikle. Hem iş için çok güzel olacak hem de eğer hava çok soğuk olursa üşümemenizi sağlayacak. Bu blazer ceket ile önemli toplantılara gidebilirsiniz ve harika görünebilirsiniz. Açık renkte giyeceğiniz kot gömlek ile lacivert blazer ceket çok güzel olacaktır. Altına giyeceğiniz pantolonun kumaş lacivert pantolon giyebilirsiniz ya da siyah kot pantolon giyebilirsiniz. Altına krem renkte bir stiletto tercih edebilirsiniz. Böylelikle çok güzel olacaksınız ve sizin iş için profesyonel görünmenizi sağlayacaktır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Farklı Etek Kombinleri başlıklı konuda; deri etek kombinleri, Etek Kombinleri ve Farklı Etek Kombinleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof