Aktif Moda

Küt Saç Kesimi Modelleri

12.05.2015
1.884
Küt Saç Kesimi Modelleri

Küt Saç Kesimi Modelleri

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte hep ön plana çıkan trendleri takip ederken saçlarınızı unutmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü yaz mevsiminin trend saç modelleri arasında küt saç modelleri bir başkadır. Bildiğiniz gibi saç modelleri arasında kısa saç ve küt saç modelleri dışında hiçbir model yüzünüzde modern bir görüntü oluşturmaz. Kısa saçlarda en büyük avantaj öne çıkarmak istenilen bölgenin veya saklanmasını istediğiniz bölgenin kolay bir şekilde şekil verilerek uygulanabilmesi oluyor.

Bizler genelde saçlarımızı ruh halimize göre şekillendirdiğimiz için sürekli farklılık gösterebiliyor. Ancak yıllardır değişmeyen bir gerçek, kadınların %70 oranında yıllarca uzun saç modeli tercih ettikten sonra ya kısa saç yada küt saç modeli tercihi ile değişiminde çoğu kadının tek fikirde ortak noktası kendini daha şık ve daha özgür hissettiğidir.

Küt saç kesiminde yüzünüzün şekli ve boyun bölgesi ne kadar önemli ise kafa şeklinizin de önemi çok büyüktür. Çünkü kısa saç tercih etmek istiyorsanız özellikle ne kadar kısa olması gerektiğini kafa şekliniz belirler. Mesala gergin bir yüz hattına sahipseniz ense bölgesinin kısa olması sizi hiçte güzel göstermez. Böyle bir kesim yerine küt saç kesimi modellerine uygun olan şekilde yani arka saç kısımlarında bazı yerlerin kısa, bazı yerlerin uzun bırakıldığı yumuşak geçişli bir saç modeli sizi oldukça modern gösterebilir. Çok fazla kat verilmiş saç modelini özellikle küt saç modelleri tercih edecekseniz önermiyoruz. Çünkü zaten katlı saçlar olduğundan daha zayıf görünür.  Son bir ipucu daha vermek istiyoruz… Şayet saçlarınız çok ince telli ise veya saçlarınızın seyrek bir yapısı varsa saçınızla aynı uzunlukta olan küt saç modelleri tercih etmelisiniz.

Sözü daha fazla uzatmadan siz değerli ziyaretçilerimiz için derlediğimiz küt saç modelleri 2015 yılında nasıl bir görünüm kazanmış gelin hep birlikte bakalım.

Küt Saç Kesimi Modelleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Günlük Saç Modelleri başlıklı konuda; gündelik saç modelleri, günlük saç modelleri ve günlük saç modelleri yapılışı hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof