Aktif Moda

Lob Saç Kesim

Lob Saç Kesim

Omuzlara dökülen kısa saçları sizde bizim sevdiğimiz kadar seviyorsanız eminim bu lob saç kesimini seveceksiniz. Long bob yani uzun bob saç kesiminin kısaltması olan lob saç kesimi size çok yakışacak. Son zamanların en büyük modası olan bu güzel saç kesim sayesinde yüzünüz ortaya çıkacak. Bu da size taptaze yeni bir görünüm sunacak. Yeni bir görünüm istiyorsanız eğer bu görünümü deneyerek istediğiniz farklılığı elde edeceksiniz. Sizde bizim gibi birçok ünlünün yaptırdığı bu lob saç kesimini merak ediyorsanız lafı daha fazla uzatmadan yazıya geçelim.

Lob Saç Modeli

Lob saç kesiminin en iyi tarafı, eğer saçınız ince telli ya da seyrek ise saçınızı oldukça hacimli gösterecektir. Özellikle kısa olduğu için çok çabuk şekil verebilirsiniz. Vereceğiniz lob saç modeli sayesinde saçınızın şekli korunacaktır. Ayrıca eğer gerçekten saçınız çok seyrekse o zaman lob saç kesimini dalgalı halde kullanmalısınız. Bu sayede hem doğal dalgalı görünürsünüz hem de saçınız seyrek değilmiş gibi görünür. Bazı saç spreyleri ve kuru şampuanlar sayesinde saçınız hacimli görünecektir. Eğer saçınız gün içinde hacmini kaybederse başınızı öne eğin ve parmaklarınızla saçınızın hava almasını sağlayın. Hem eski hacmine kavuşacaktır. Lob saç kesimi birçok saç rengine yakışıyor. Örneğin küllü sarı bu omuza gelen saçımızı en güzel şekilde taşıyor. Aynı şekilde siyah saç rengi de bu lob saç kesimine ayrı bir hava katıyor.

Lob Saç Modeli

Lob Saç Kesim Modelleri

Lob saçları en çok dalgalı saç kullanılması gerektiğini söyledik. Peki hiç düz halinin güzelliğini gördünüz mü? Khloe Kardashian’ın saç modeli olarak bilinen düz lob saç modeli hem sizi ayrı bir güzelleştiriyor hem de çok kullanışlı bir saç modeli veriyor. Sizi çok uğraştıracak kadar uzun saçlara sahip değilsiniz ama saçınızı toplayamayacak kadar da kısa saçlı değilsiniz. Ayrıca kalın saçlı teller için ayrı bir avantaj sağlayacaktır. Çünkü onların saçlarına hem düz lob saç modeli hem de dalgalı lob saç modeli oldukça yakışacaktır. Kesinlikle denemeniz gereken bir saç kesim modeli.

Lob Saç Modeli

İkinci olarak çok fazla ünlü bu saç modelini uzun zamandır kullanıyor. Hatta onların ismini söyleyince aklınızda ilk olarak eminim saç modelleri canlanacaktır. Taylor Swift, Cara Delevingne öncülük ettiği bu lob saç modeli modasına sizde katılabilirsiniz. Eminim sizlere de çok yakışacaktır. Ayrıca bilmelisiniz ki bu lob saç modeli sizi olduğunuzdan daha genç gösterecek. Eğer olduğunuzdan da küçük görünüyorsanız bu saç modeli ile istediğiniz kadar makyaj yapabilirsiniz. Ayrıca daha da küçük görünmek isterseniz eğer lob kaküllü saç görünümden deneyin. Eminim bu küçük görünümünüzü seveceksiniz.

Lob Kaküllü Saç Kesim Modelleri

Lob saç modelini çok sevdiğinizi biliyoruz. Bu yüzden daha da güzeli olan kaküllü lob saç kesiminden de haberdar olun istiyoruz. Lob saç kesimini özellikle kaküllü kullanmak son yılın en sevilen modasından biri oldu. Daha da güzel görünmek isterseniz eğer o zaman bu kaküllü saç ile dalgalı lob kullanabilirsiniz. Hem daha sağlıklı saçlara sahip olacaksınız hem de daha güzel bir görünüme kavuşacaksınız. Dalgalıyla yakışıyor düz saç ile yakışmıyor mu diye düşünüyorsanız eğer sakın öyle düşünmeyin. Düz saç ile kakülün ayrı havası olduğunu bilir. Eminim sizde bu güzel lob saç kesimine gördüğünüz ilk an vuruldunuz. Herkese yakışacağına emin olduğumuz lob saç kesimini kısa bir süreliğine de olsa denemelisiniz. Hem çoğu kombinlerinize yakışacaktır hem de daha güzel saç modeline sahip olacaksınız.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Sarı Saç Rengi başlıklı konuda; Esmere Hangi Sarı Renk Gider, Saç Moda Önerileri ve Sarı Saç Bakım Önerileri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof