Aktif Moda

Mama Sandalyesi Modelleri

01.07.2015
1.462
Mama Sandalyesi Modelleri

Mama Sandalyesi Modelleri

Bizim zamanımız da böyle şeyler yoktu demeye kalmıyor çocuklar için nerdeyse her yıl hatta her ay yeni model ürünler çıkıyor.

Mama sandalyesi de bunlar dan biri!

9 yıl önce anne olduğum ilk zamanlar gayet sıradan mama sandalyeleri varken şimdi bakıyorum uzay mekiğini andıracak cinste modeler çıkmış. Özellikle ilk kez anne olanlar bu görsellere kanıp aldıkların da işlevselliğin önemini çok geç farketmiş oluyorlar.

Tabii ki amaca uygun kullanılabilir olduktan sonra pek bir önemi yok ama görsellikte annelerin aradığı kriterler arasında bulunuyor. Eğer sadece mama sandalyesinde mama yesin yeterli derseniz daha sade modeller işinizi görür. Fiyatları da daha uygun.

Ama fiyat çok da önemli değil mama sandalyesin de yemeğini de yesin, içinde rahatça uyusun, önündeki tabloda oyuncaklarıyla da oynasın derseniz daha detaylı, ebat olarak da daha büyük modelleri seçmekte fayda var.

İlk çocuğum da belki de ilk hevesle daha fonksiyonlu ürün aldım. Sonuç beklediğim gibi olmadı oğlum içinde çok sıkıldı sadece yemeğini yedi ve mama sandalyesinde hiç oyalanmadı.

İkinci çocuğum da ise tercihimi daha sade bir mama sandalyesinden yana kullandım ve kızım oğlumun aksine çok severek kullandı. Sade ürün konusun da ikea’nın mama sandalyelerini özellikle tavsiye ederim.

Herkesin tercihinin farklı olduğunu hesaplayarak gelin hep birlikte son zamanlar da en çok satan mama sandalyesi modellerini inceleyelim.

Sizde tecrübelerinizi yazarsanız çok sevinirim.

Mama Sandalyesi Modelleri

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.