Aktif Moda

Mango Bluz Modelleri 2020

15.03.2020
211
Mango Bluz Modelleri 2020

İlkbahar ve yaz döneminde özellikle bluzler çok tercih ediliyor. Sokak modasında çokça karşılaşacağımız bluzleri tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda özellikle çalışan hanımlar da bluzleri tercih ederek çok şık görünebilirler. Mango bluz modelleri 2020 sezon ürünleri arasında renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Bluzler farklı uzunluklarda tercih edilebilir. Yarım kollu, uzun kollu ve kısa kollu bluzler arasında gideceğiniz ortama uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda şık görünen modelleri tercih edebilirsiniz. Ofis ortamında dikkat çekmek için çarpıcı renklere sahip bluz modellerini tercih edebilirsiniz.

2019 Mango Bluz Kombinleri

Mango Renkli Bluz Modelleri 2020

Mango yeni sezon ürünleri arasından pastel tonlarına sahip bluzleri tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz bluzu kot ya da kumaş pantolonlarla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Kot pantolonlarla kombin oluştururken biraz daha renkli ve günlük bluz modellerini tercih edebilirsiniz. Mango bluz modelleri 2020 sezonunda şık görünmek için tercih edilebilir. Kot pantolon üzerine pembe, kırmızı ve sarı tonlarına sahip bluzleri tercih edebilirsiniz. Biraz daha serin havalarda uzun kollu bluz modellerini tercih edebilirsiniz.

Kolları volonlı hareketli bluz modelleri ile daha şık görünen kombinler oluşturabilirsiniz. Hareketli bluzler özellikle sokak modasında tercih edilse de ofis kombini oluştururken de tercih edebilirsiniz. Kalem etekle birlikte vücudu saran dar bluz modellerini tercih edebilirsiniz. Biraz daha sıcak havalarda askılı bluz modellerini tercih ederek daha şık görünebilirsiniz. Kalem etek dışında pantolonlarla birlikte de açık renkli bluz modelleri tercih edebilirsiniz. Düşük omuzlu volanlı bluz modellerini tercih ederek yeni sezonda çok şık görünen kombinler oluşturabilirsiniz.

Mango Bluz Kombin Önerileri 2019

Mango Desenli Bluz Modelleri

Yeni sezonda üzerinde geometrik desen modelleri bulunan bluzleri tercih edebilirsiniz. Şık görünmek istediğiniz günlerde de bluz modelleri ile farklı kombinler oluşturabilirsiniz. Mango bluz modelleri 2020 sezonunda biraz daha kısa modellerden tercih edilebilir. Crop top bluz modellerini tercih ederek çok şık görünen kombinler oluşturabilirsiniz. Bu bluz modelleri ile yapılan yüksek belli etek ve pantolon kombinleri son dönemde çok tercih edilebilir. Etek tercih ederken pileli uzun etekleri tercih edebilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Tesettür Kıyafet Modası başlıklı konuda; Sonbahar Kış Tesettür Kombin Önerileri, Tesettür Kıyafet Modası ve Tesettür Kombin Önerileri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof