Aktif Moda

Mavi Şampuanlar ve Fiyatları

16.12.2020
435
Mavi Şampuanlar ve Fiyatları

Mavi şampuanlar kadınlar tarafından çok merak edilen ve çok kullanışlı bir şampuandır. Bildiğiniz gibi mavi şampuan saçınızı boyadıktan sonra istediğiniz renge tam olarak ulaşmanızı sağlayacaktır. Mavi şampuanın ismi de şampuanın renginin mavi olmasından kaynaklanır. Bu yazımızda sizlere saçlarınızı boyadıktan sonra tam olarak istediğiniz renge ulaşmasını sağlayacak olan mavi şampuanlardan bahsedeceğiz. Mavi şampuanlar ve fiyatlarını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Unutmamanız gereken bir nokta var bu da mavi şampuanların daha çok koyu renk saçlarda etkili olduğudur.

Mavi Sampuanlar ve Fiyatlari - Mavi Şampuanlar ve Fiyatları

Mavi  Şampuanlar ve Fiyatları ile Mor Şampuan Farkları

Mavi şampuan bahsettiğimiz gibi koyu renk saçlarda kullanılır. Ombre, balyaj, röfle gibi açık saçlara yapılan uygulamalardan saçınızın parlamasını düzeltmek için kullanılır. Mavi şampuan sayesinde saçlarınızı daha küllü bir renk tonuna yaklaştırabilirsiniz ve çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Mor şampuan ile mavi şampuan arasındaki fark ise yukarıda da bahsettiğimiz gibi mavi şampuan koyu renkli saçlarda kullanılıyordu. Mor şampuan ise tam tersi açık renkli saçlarda kullanılıyor. Mavi ve mor şampuanın kullanımı ise saçları boyadıktan sonra bir de bu şampuanlar ile yıkamak şeklinde.

Mavi ve mor şampuanın arasındaki tek fark yalnızca uygulandığı renk farkıdır. Bunun dışında hiçbir fark yoktur mavi ve mor şampuanların arasında. İkisi de saçlarınızın biraz daha küllü bir renge sahip olmasını sağlar. Bunun yanı sıra da mavi ve mor şampuanlar saçlarınızı boyadıktan sonra tam olarak istediğiniz tonu yakalamanızda size yardımcı olurlar. Büyük ölçüde olumlu bir sonuç ile karşılaşırsınız. Eğer yukarıda bahsettiğimiz işlemleri evde yapamayacağınızı düşünüyorsanız bir kuaför yardımı ile yaparak süreci de öğrenebilirsiniz. Daha sonra ise güvenle evde tek başınıza bu işlemi yapabilirsiniz.

Mavi Sampuanlar - Mavi Şampuanlar ve Fiyatları

Kahverengi Saçlar İçin Mavi Şampuanlar

En kaliteli mavi şampuanları sizler için listelediğimiz bu yazımızın ilk şampuanı kahverengi saçlar için biçilmiş kaftan olan Provoke İlluminex. Saçlarınızı kahverengiye boyadıysanız ve boyanmış saçlarınız solmaya başladığında meydana gelebilecek istenmeyen turuncu ve kırmızı tonlarını ortadan kaldırmak için birebirdir. Bu şampuanın kullanımı da çok basittir. Gratis’lerden edinebileceğiniz Provoke İlluminex şampuanları ıslak saçlarınıza masaj yaparak sürebilirsiniz ve sürdükten sonra ise 5 dakika bekleterek saçlarınıza iyice uygulayabilirsiniz. Bu şampuanın satış fiyatı yalnızca 40 TL’dir. Provoke Illuminex ile bambaşka bir görnüme sahip olabilirsiniz.

Mavi Sampuan - Mavi Şampuanlar ve Fiyatları

Luis Bilen Mavi Şampuanlar ve Fiyatları

Mavi şampuanlar ve fiyatlarını sizler için listelediğimiz bu yazımızda sıradaki modelimiz Luis Bien. Bu mavi şampuan diğer mavi şampuanlara nazaran pek çok farklı özellik taşır. Örneğin bu farklılıklarından bazıları Luis Bilen’in özel içeriği sayesinde saç dökülmelerini önlüyor. Bunun yanı sıra yeni saçların çıkması için de saçlarınızı destekliyor. Luis Bilen şampuanın kullanımı ise yukarıdaki model ile aynı şekilde ıslak saçınıza parmak uçlarınız ile uygulayabilirsiniz. 5 dakika saçınızda beklettikten sonra ise saçlarınızı durulayabilirsiniz. Luis Bilen, Watsons’ta yalnızca 40 TL’ye satılıyor. Mavi şampuanlar ile saçlarınız tam olarak istediğiniz görünüme sahip olmanızı sağlayacak.

Mavi Sampuan Nedir - Mavi Şampuanlar ve Fiyatları

Mavi Şampuanlar Nasıl Kullanılır?

Mavi şampuana ihtiyacı olan ancak nasıl kullanacağını bilmeyen biriyseniz bu yazı tam da size göreydi. Yukarıda sizler için en iyi mavi şampuan modellerini fiyatlarıyla birlikte yazdık şimdi ise en ince ayrıntısına kadar mavi şampuanları nasıl kullanacağınızı sizler ile paylaşacağız. Mavi şampuanlar ve fiyatları yazımıza mavi şampuanların kullanımını anlatarak son vereceğiz. Mavi şampuan yukarıda da bahsettiğimiz gibi koyu saç renkleri için kullanılmaktadır. Eğer küllü renklerden hoşlanıyorsanız mavi şampuanlar sayesinde saçlarınızın çok daha küllü bir renge sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2022 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.