Aktif Moda

Mayokini Modelleri 2019

Mayokini Modelleri 2019

Yaz dönemi yaklaşırken yeni sezonun plaj giyim modası da belli olmaya başladı. Yeni sezonda plajlarda bikini ve mayoların yanı sıra mayokiniler de çok tercih edilecek. Mayokini modelleri 2019 sezonunda biraz daha renkli ve desenli modeller tercih etmek isteyen hanımlar için ideal olacak. Özellikle yüksek belli bikinilerin tekrar moda olmasıyla birlikte mayokini modellerinde de ufak çaplı değişiklikler yapıldı. Artık daha fazla bikiniye benzeyen modeller arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Mayokiniler denize ya da havuza girmek için ideal olmasa da kıyıda dikkatleri üzerinize çekmek için giyebilirsiniz.

Kadınsı Mayokini Modelleri 2019

2019 Mayokini Modelleri

Bu sezon ön kısmı kapalı sırt kısmı açık olan mayokiniler çok tercih ediliyor. Özellikle yüksek belli alt tasarımına sahip olan bu tarz mayokiniler plajda şık görünmek için ideal. Mayokininin iki parçası farklı renklerde olan modelleri tercih edebilirsiniz. Mayokini modelleri 2019 sezonunda biraz daha kadınsı görünmek isteyen hanımlar için ideal olacak. Asimetrik bir şekilde vücudu saran mayokini modellerini tercih ederek daha şık ve formda görünebilirsiniz.

İki parçası farklı olan modellerin genellikle üst kısmında desen bulunan mayokiniler çok tercih ediliyor. Üst kısmında puantiye ya da yaprak deseni olan alt kısmı düz renk olan mayokinileri tercih edebilirsiniz. Biraz daha çarpıcı ve kadınsı görünmek için vücudu saran modelleri tercih edebilirsiniz. Göbek bölgesini açıkta bırakan çapraz sarmal şekilde giden mayokini modellerini tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Feminen bir görünüm için kırmızı ya da pembe mayokini modellerini tercih edebilirsiniz.

Farklı Renkli Mayokini Modelleri 2019

Siyah Mayokini Modelleri 2019

Yeni sezonda şık görünmek için siyah mayokiniler tercih edilebilir. Özellikle esmer tenli hanımlara bu mayokini modelleri çok yakışacaktır. Sırt kısmını açıkta bırakan mayokini modelleri ile daha kadınsı görünebilirsiniz. Mayokini modelleri 2019 sezonunda plajlarlarda çok göreceğiz. Denize ya da havuza girmek istemediğinizde tüm dikkatleri üzerinize toplamak için bu mayokini modelleri idealdir. Ön kısmı tamamen kapalı arka kısmı sırt dekolteli mayokini modelleri ile instagrama fotoğraf atabilirsiniz. Düşük omuzlu mayokini modelleri de kadınsı görünmek için ideal.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Yatak Örtüsü Modelleri başlıklı konuda; 2020 Yatak Örtüsü Modelleri ve Yatak Örtüsü Nasıl Seçilmelidir? hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof