Aktif Moda

Melis Birkan Saç Rengi

03.12.2020
263
Melis Birkan Saç Rengi

15 Temmuz 1982 yılında Ankara’da doğan başarılı oyuncu seyirciyle ilk kez 2005 yılında Çapkın adlı dizisinde Kiraz rolüyle buluştu. 2005 yılından sonra her yıl bir önceki yıla nazaran başarılarını katlayarak ilerleyen Melis Birkan günümüzde ülkemizin en popüler kadın oyuncularından birisi olmuş halde. 38 yaşındaki başarılı oyuncunun asıl patlama noktası 2008 yılında çok ses getiren Issız Ada filmindeki Ada rolü ile olmuştur. Daha sonra ise Melis Birkan’ın bu başarısıyla doğru orantıda da bir hayran kitlesi oluşmuştur. Hayranları tarafından en çok Melis Birkan saç rengi merak edilmektedir.

Saç modeline geçmeden önce başarılı oyuncunun kariyerinde ses getiren bir diğer projesinden daha bahsetmeden olmaz. Türkiye’nin en popüler dizileri arasında yer alan Leyla ile Mecnun’da başrol olarak rol alan Melis Birkan, Issız Ada dizisiyle birlikte yaşadığı patlamayı burada iki üç katına katlamıştır. Leyla ile Mecnun’un da etkisiyle Melis Birkan tüm ülkede çok daha popüler hale gelmiştir. Bundan dolayı da Melis Birkan’ın her yıl gittikçe kalabalıklaşan bir hayran kitlesi oluşmuştur. Bu hayran kitlesi Melis Birkan’ı çok yakından takip ediyor ve onu rol model alıyorlar.

Eğer siz de Melis Birkan’ın başarılı projelerini takip etmiş ve onun hayranı olmuşsanız, Melis Birkan saç rengi ve başarılı oyuncu ile alakalı her şeyi merak ediyorsanız doğru yazıdasınız. Genellikle hayranları tarafından ünlü oyuncunun saç modeli çok beğenilmektedir ve kendilerine de yapmak istemektedirler. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir konu var. Melis Birkan’ı çok seviyor olabilirsiniz ve saç modeli de ona çok yakışıyor olabilir ancak önemli olan size yakışıp yakışmayacağıdır. Size yakışmayacak bir model yaptırırsanız beklediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz.

Melis Birkan Kimdir - Melis Birkan Saç Rengi

Melis Birkan Saç Rengi ve Modeli

Başarılı oyuncunun yukarıda da söylediğimiz gibi git gide artan hayran kitlesi tarafından en çok merak edilen şeylerden birisi saç rengi ve saç modelidir. Bu yazımızda sizler için bu iki soruyu açıklığa kavuşturacağız. Başarılı oyuncu çok sık saç modeli değiştirmesine rağmen saç renklerini değiştirmemekte kararlı gibi görünüyor. Çoğu projesinde aynı saç rengiyle karşımıza çıkan ünlü oyuncu saç modelleri farklılık gösterdiği için bambaşka bir role dahi büründüğünde sırıtmamayı başarıyor. Bu yazı Melis Birkan’ın saç modeli ve saç rengini merak edenlere bir cevap niteliğinde.

Melis Birkan Sac Modeli - Melis Birkan Saç Rengi

Melis Birkan Saç Rengi Hangi Renk?

Melis Birkan doğallığa çok fazla önem veren birisi. Bu yüzden de saçının doğal tonlarından pek uzaklaşmamayı tercih ediyor genellikle. Göz rengi ve ten rengi ile uyumlu bir şekilde doğal saç rengini sadece birkaç ton arttırıyor ya da birkaç ton azaltıyor. Bu sayede de çok şık görünümüne sahip olmaya devam ediyor. Çok sık bir şekilde saç modelini değiştiren oyuncu hakkında hayranları tarafından en merak edilen soru Melis Birkan’ın saç rengiydi ve bu yazımızda onu açıklığa kavuşturacağız. Ünlü oyuncu kahve tonlarını ve kendi saçının birkaç ton açık ve kapalı halini kullanıyor.

Melis Birkan Sac Rengi - Melis Birkan Saç Rengi

Melis Birkan Saç Modeli

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Melis Birkan saç rengini çok nadir değiştirse de neredeyse her projede saç modelini değiştirebiliyor. Hatta bazen bir projede birden fazla kez saç modelini değiştirdiğini de söyleyebiliriz. Hayranları tarafından en çok merak edilen Melis Birkan saç rengi merakını da giderdiğimize göre şimdi saç modelini söyleyebiliriz. Yaptığımız incelemelerin sonucuna göre başarılı oyuncu saçlarını çok fazla uzun kullanmaktan pek hoşlanmıyor ve saçlarını doğal dalgasına bırakıyor. Bunun yanı sıra başarılı oyuncu bazen de saçlarını dalgasız yani düz bir şekilde kullanmayı tercih ediyor.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.