Aktif Moda

Michael Kors 2015/2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Michael Kors 2015/2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Michael Kors 2015/2016 Sonbahar/Kış koleksiyonu oldukça maskülen, abartısız ve sade… Erkek modasından esinlenip, bayanlar için tasarlanan pantolon, ceket takımları ve oxford ayakkabılar,sıkça kullanılmış, Michael Kors 2015/2016 Sonbahar/Kış koleksiyonunda..Kahvenin her tonu, siyah, beyaz ve mercan renkleri koleksiyonda oldukça fazla tercih edilmiş…

Michael Kors 2015/2016 Sonbahar/Kış koleksiyonunda benim açımdan en dikkat çeken detay, yaklaşık her parçada üç boyutlu geometrik şekillerin kullanılmış olması, özellikle küp şekli tercih edilmiş. Bence bu detay tasarımların daha spor gözükmesine sebep olmuş. Peluş ve kaşe kabanlar, etekler, ceketler, pantolonlar.. Bu detayların olmadığı parça çok az var.

michael-kors-2015-2016

Günümüzde de moda olan kimonolar 2015/2016 Sonbahar/Kış koleksiyonunda da yerini almış. Yine bir dönem altın çağını yaşamış olan pile, Michael Kors koleksiyonun da en başa yerleşmiş. Etekler, elbiseler  kahve, siyah, mercan renkleri ve pilenin buluşmasıyla çok daha feminen bir hal almış. Ama koleksiyonun en feminen parçaları, bence kimonolar… Çok seksi ve güzeller…

Etek boyları ve pantolon paça boyları için, Michael Kors  bir sınır belirlememiş. İstediği yerde bırakmış, paça boylarını ve etek boylarını.

Michael Kors 2015/2016 Sonbahar/Kış koleksiyonunda, düğmeler, ayrı bir öneme sahip.. Kabanlardan, ceketlerden farklı renklerde ve iri boyutlarda kullanılan düğmeler, kombinlere ayrı bir hava katmış, kesinlikle…Ayrıca koleksiyonda, kazak altına giyilen gömleklerin kol manşetlerinin ve yakalarının dışarıya çıkartılarak kullanılmış olması, dikkat çekici.

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Yeni Trend Gömlek Elbise Modelleri başlıklı konuda; gömlek elbise kombini, gömlek elbise kombinleri ve gömlek elbise modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof