Minimal Dövme Modelleri

Minimal Dövme Modelleri

Kimi insanlar geniş ve büyük dövmelerden hoşlanırken kimisi de küçük ve dikkat çekmeyen dövmelerden hoşlanır. Son dönemlerde de oldukça trend olan minimal dövme modelleri vücudun her yerine yapılabilirler. Minimal dövme modelleri çok zarif göründüğü için özellikle bayanlar tarafından tercih ediliyor. Minimal dövmelerin yapıldığı en yaygın yerlerden birisi de parmaklar. Parmakların üzerine ya da iç kısımlarına yapılan dövmeler oldukça popüler. Dövmeyi yaptırmadan önce tasarımınıza kesin karar vermelisiniz. Ancak minimal dövmeler çok küçük olduğu için ilerde sıkıldığınızda üzerini başka bir dövme ile kapatabilirsiniz.

Uçak Dövmesi

Son dönemin en çok tercih edilen dövme modellerinden birisi de yüzük parmağı arasına yapılmış olan pırlanta dövmesi. Ünlü şarkıcı Rihanna yaptırdıktan sonra popüler olan pırlanta dövmesi kızlar arasında oldukça popüler. Dövmenizi dövme sanatçınız ile birlikte tasarlayarak yapmanız gerekir. Dövmenin vücudunuza uygun olup olmadığına karar verdikten sonra yaptırmanız daha doğru olacaktır. Vücudunuza sevdiğiniz şeylerin minimal illüstrasyonlarını tasarlayabilirsiniz. Minimal dövme modelleri genellikle bu tasarımlardan oluşuyor.

Harry Potter Dövme Modelleri

Minimal Dövme Modelleri

Evcil hayvanınız varsa onun küçük boyutlardaki dövmesini yaptırabilirsiniz. Kedi ve köpek sahipleri arasında son dönemde pati dövmeleri oldukça yaygın. Siz de kendi evcil hayvanınızın dövmesini yaptırabilirsiniz. Böylece hayatınız boyunca onu yanınızda taşıyabilirsiniz. Evcil hayvana sahip olan insanların yaptırdığı bir dövme modeli de hayvanının patisini yaptırmak. Köpeklerde pek minimal boyutlarda olmasa da kedi patileri çok şeker görünüyor. Hayvanınız yoksa üzülmeyin siz de sevdiğiniz bir hayvanın minimalist dövmesini yaptırabilirsiniz. Güvercin, aslan, kaplan, kelebek en sık yaptırılan hayvan dövmeleri arasında yer alıyor.

Astronot Dövmeleri

Bir diğer dövme modeli ise doğa temalı dövmeler. Tek başına ya da birden fazla desen birlikte çizilerek kullanılabilir. Örneğin tek bir ağaç ya da küçük bir orman dövmesi yaptırabilirsiniz. Çiçek, ay ve güneş bu dövmelerde en çok kullanılan desenler. İlerde bir gün dövmenizden sıkılırsanız kolaylıkla üzerinde oynayabilir ve daha büyütebilirsiniz. Bu dövme modelleri oldukça genel ve herkese yakışan modeller. Bu modellerden esenlenerek kendi dövme tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Böylelikle ilerde dövmenizden sıkılma seçeneğini elersiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Saça Kına Nasıl Yapılır? başlıklı konuda; kına ile saç bakımı, kına ile saç boyama ve saç kınası hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.