Aktif Moda

Moda Dantel Etek Modelleri

17.01.2015
4.162
Moda Dantel Etek Modelleri

Dantel Etek Modelleri

Geçtiğimiz yılların moda trendi olan danteller bu senede  en popüler giyilecek parçalar arasında yerini koruyor! Ancak her geçen sene farklı modellerle karşımıza çıkan dantel elbiseler bu sene sadece elbise olarak değil dantel etek olarak modaya can katıyor. Bu sene sadece dantel etekler yanında dantel şortlar hatta dantel bikiniler bile çok fazla tercih ediliyor. Dantel etek kombini yaparken renk uyumu çok önem taşıdığı için ayrıca kelepçe bilekliklerle kombin yaparak çok harika bir tarz yakalayabilirsiniz.

Genellikle dantel etek modellerini özel günlerde ve davetler de kullandığınız zaman gecenin en seksi ve ilgileri üzerinde olan kadını olacağınızdan şüpheniz olmasın.  Böyle özel günlerde özellikle dantel kalem etek tercihi çok yerinde bir seçim olacaktır. Ayrıca dantel kalem etek modelleri bu senenin trend modeli oluşu tercih etmeniz için en büyük bahanelerden birisi olabilir.

Sizde dantel etek giymek istiyor ancak modeli ve dantel etek kombini hakkında kararsız iseniz aşağıda sizler için derlediğimiz galerideki görselleri inceleyebilirsiniz.

Dantel Etek Modelleri

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.