Nikahlık Abiye Elbise Modelleri

Nikahlık Abiye Elbise Modelleri

Hayatta yaşanacak en özel günlerden biri nikah günüdür. Her iki taraf için de aynı durum geçerlidir. Nikah sonrası yepyeni bir hayat ve yeni bir çekirdek aile oluşur. Bu yılki Nikahlık Abiye Elbise Modelleri de birçok yeni ve farklı modeli içeriyor. Her zevke uygun Nikahlık Abiye Elbise Modelleri bulmak mümkündür.

Nikahlık Abiye Elbise Modelleri genellikle krem rengi, kırık beyaz ya da beyaz renklerde tercih ediliyor. Bu tondaki renkler sadeliği ve saflığı en iyi temsil eden renkler olduğu için hanımların en çok tercih ettiği renk bu yönde oluyor. Ancak bu sezon Nikahlık Abiye Elbise Modelleri farklı renkleri de barındırıyor. Bunlar arasında pudra tonları, pastel renkler ve en dikkat çekici renk olarak da saks mavisi ve yeşil tonları bulunuyor. Nikahlık Abiye Elbise Modelleri ten rengiyle uyum sağlayan renklerle de kombinlemek mümkündür. Böylece şık bir görünüm elde etmek kolay olur.

Nikah Elbisesi Seçimi

Nikahlık Abiye Elbise Modelleri nde boy olarak hem kısa hem de uzun boy abiyeler bulunur. Ancak bayanların tercihi genellikle diz üstü ya da diz hizasındaki abiye elbise modellerinden yana oluyor. Nikahlık abiye modelleri ikinci kez evlenen bayanlar tarafından da tercih edilmektedir. Boyu uzun hanımlar uzun elbise modellerini tercih edebilirler. Kısa boylu hanımlar ise uzun model elbise tercih ettiklerinde daha kısa görünebilmektedirler. Nikah elbiseleri genellikle sade aksesuar veya takılarla kombinlenebilir. Aksesuar dikkat çekici olursa elbise geri planda kalabilir. Nikah gününde dikkatleri üzerinize çekmelisiniz.

Nikah elbiseleri genellikle pudra tonlarındaki çiçeklerle kombinlenebilir. Pembe ve mor gibi canlı renklerden oluşan bir gelin buketi elbise ile hoş duracaktır. Elbise ile kombinlenecek olan ayakkabı çok parlak olmamalıdır. Parlak modeller elbiseyi daha sönük göstereceği için dikkatler elbiseden çok ayakkabılara yoğunlaşır. Bu durum da dikkatleri dağıtır. Bu sezonki modellerde diz altı kesimler ve vücuda oturan dar kesimler çok fazla tercih edilecek. Dar kesimler yanında kabarık küloş etekli elbiseler de karşımıza çıkan diğer bir model olacak.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Pauntiyeli Abiye Elbise Modelleri başlıklı konuda; 2018 Puantiyeli Abiye Elbiseler, Pauntiyeli Abiye Elbise Modelleri ve Puantiyeli Abiye Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.