Aktif Moda

Örgü Elbise Modelleri Modası

14.01.2015
3.654
Örgü Elbise Modelleri Modası

Örgü Elbise Modelleri

Yaz ve kış fark etmeden ancak en çok kış aylarında tercih edilen örgü elbise modelleri bayanların en çok ilgi odağında olan bir giyecektir. Uzun yıllardan beridir modasını hiç kaybetmeden günümüze gelen bu elbiseler 2015 örgü elbise modelleri olarak oldukça ilgi odağı olmuş halde. Ünlü markaların birbirleri ile yarışarak üretimini yaptığı bu örgü elbiseleri maharetli kadınlar bizzat kendileri örerek harikalar yaratıyor. Geçen senelere nazaran daha şık ve mini olarak karşımıza çıkan örgü elbiseler çorap ile harika bir kombinasyon tamamlamakta. Örgü elbiseler de bilindiği üzere çok fazla renk seçeneği vardır ancak siyah ve beyaz renkleri tabi ki ilgi odağını devam ettiriyor.

Aslında kışın tercih edilmesinde ki en büyük sebep stilden çok sıcak tutması sebebiyle ilk tercih edilen elbise oluyor. Esnekliği ve rahatlığı sayesinde hareket etme imkanını kısıtlamayan bu elbiseler 2015 yılında özellikle uzun olanları farklı detayları ele alarak süslendiğinden çok daha güzel tasarımlar ortaya çıkarmıştır.

2015 yılında dikkat çeken en büyük ayrıntı örgü elbiselerin deri ve kürk ile kombine yapılarak çok daha şık bir hale getirilmesidir. Sizde örgü elbise giymek istiyor ancak kararsızsanız, sizlere fikir vermek ve istediğiniz modeli keşfetmek adına sizler için örgü elbise modellerinin en güzeli denilebilecek resimleri derledik. Aşağıdaki resim galerimizden örgü elbise modellerini inceleyerek fikir edinebilir, istersiniz örmek için harika örgü elbise örneklerini kendinize tasarlayabilirsiniz.

Örgü Elbise Modelleri

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.