Aktif Moda

Örgü Saç Bandı Modelleri

09.02.2015
2.024
Örgü Saç Bandı Modelleri

Örgü Saç Bandı Modelleri

Chedeliko tasarımları tamamı elde üretilen sınırlı sayıda geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Günün moda ve trendlerinden yola çıkarak mevsimlere göre tasarımlar yapılıyor. Son yıllarda kış modası içinde hazır giyim de öne çıkan snood ve örgü saç bandı ürünleri elde ve %100 yün kullanarak yorumlanıyor. Örgü saç bandı yapılışında farklı motifler, renkler, ölçü ve alternatif aksesuarlar la da farklı bir görünüm kazandırılıyor. Yün yaratıcılığı çok geniş bir malzeme, burdan sonra bir çile yüne şekil vermek tamamen hayal gücüne kalıyor. Chedeliko da renkleri motiflerle kombinleyerek zevkle kullanılacak yün bantları tasarlıyor. Elde üretildikleri için birbirlerinin aynısı da olmuyorlar. Böyle kişiye özel fikri yerini buluyor. Üstelik istenilen ölçü ve renk tercihiyle de kendinize özel tasarımlar da yaptırabiliyorsunuz. Hemen hemen herkesin örgü örmek yeteneği var ancak örgü örmek ciddi bir konsantrasyon ve vakit gerektiriyor. Elinizde böyle bir vakit yoksa ve siz konfeksiyon ürünlerden sıkıldıysanız uygun bütçelerle kendinize en uygun tasarımı Chedeliko da bulabilirsiniz. İşte sizler için derlediğimiz chedeliko markasına ait örgü saç bandı modelleri :

Örgü Saç Bandı Modelleri

Chedeliko, bir kısmı sınırlı, bir kısmı da sadece bir tane olmak üzere üretilen tasarımlarıyla, sıradışı ve rahat, renkli ve eğlenceli çizgisiyle bildik moda öğretilerinden sıyrılıp, tarzını kişiselleştiren herkese yeni bir tercih sunuyor. “Şehirde ReNkLi birşeyler oluyor” sloganıyla da modayı, hayat görüşü ve çağı algılayışıyla birşleştiren “Chedeliko” hayata karşı duruşu diğerlerinden farklı herkese hitap ediyor. Copyright Seden Kurdaloğlu, Chedeliko Registered Trademark

chedeliko sitesini ziyaret edin

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Örgü Süveter Modelleri başlıklı konuda; örgü süveter, örgü süveter modelleri ve örgü süveter örnekleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof