Aktif Moda

Örgü Topuz Modelleri 2020

05.04.2020
404
Örgü Topuz Modelleri 2020

Özel günler için farklı modellerde ve şık görünen saçlara sahip olmak isteriz. Özellikle kır düğünü yapmak isteyen hanımlar ya da davetli olarak katılacaklar örgü topuz modellerini deneyebilirler. Örgü topuz modelleri 2020 sezonunda zarif ve doğal görünmek isteyen hanımların tercihi. Gündelik kullanımdan ziyade özel bir etkinliğe katılırken zarif ve modern görünmek isteyen hanımların tercihi diyebiliriz. Özellikle çiçek taç ile görünümünüzü daha zarif bir hale getirebilirsiniz. Bu saç modeli ile genellikle daha sade makyajlar tercih ediliyor.

Örgü Saç Topuz Yapımı 2019

2020 Örgü Topuz Modelleri

Ofiste çalışan hanımlar da şık görünmek için bu topuz modelini deneyebilirler. Dağınık örgü topuz modelleri bu sezonda doğal görünmek isteyen hanımlar için ideal. Yaz ya da Bahar döneminde tulum giydiğiniz günlerde dağınık örgü topuzunu deneyebilirsiniz. Özellikle orta boyutlarda bir saça sahipseniz dağınık örgü topuzlar sizin için ideal olacaktır. Bu saç modeli ile ağır makyajlar yerine cilt kusurunuzu kapatacak makyajları yapabilirsiniz. Gelin adayları biraz daha romantik saç modellerini tercih edebilirler.

Gür ve uzun saçlara sahipseniz balıksırtı örgüden topuz yapabilirsiniz. Enseden topuz yaparak klasik elbiseleriniz ile bu saç modelini deneyebilirsiniz. Özellikle ofiste çalışan hanımlar bu saç modelini tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Balık sırtı saç örgüsü yaptıktan sonra saçını spreylemeyi unutmayın. Saçınızı topuz olarak sabitledikten sonra da saç spreyi ile dondurabilirsiniz. Renkli saçlara sahipseniz örgü taç modelleri ile saç renginizdeki ışıltıları ön plana çıkartabilirsiniz. Saç tacı yapmak için ön kısımdan iki kalın tutam alıp örmen yeterli olacaktır.

Şık Örgü Topuz Modelleri 2019

 Modern Örgü Topuz Modelleri 2020

Yeni sezonda şık görünmek için modern örgü topuzları deneyebilirsiniz. Klasik topuz modelini yaparak çevresine de ince bir örgü yerleştirerek şık görünebilirsiniz. Modern örgü topuz modelleri 2020 sezonunda şık görünmek isteyen hanımlar için ideal. Enseden balık sırtı örerek tepede topuz yapabilirsiniz. Özellikle genç hanımlar için bu saç modeli çok şık görünüyor. Saçınızı iki kısma ayırıp örüp ensede topuz olarak birleştirebilirsiniz. Sokak modasında en çok tercih edilen modellerden birisi.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Erkek Sakal Modelleri başlıklı konuda; 2019 Erkek Sakal Modelleri, Popüler Erkek Sakal Modelleri ve Yüz Tipine Erkek Sakal Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof