Aktif Moda

Örme Çanta Modelleri 2020

21.12.2019
432
Örme Çanta Modelleri 2020

Son dönemlerde el yapımı ürünler çok fazla tercih edilebilir. Kendi el emeğinizle ürettiğiniz çanta modellerini günlük kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Örme Çanta Modelleri 2020 sezonunda hemen her kombinle birlikte tercih edilebilir. Özellikle spor kombinlerle birlikte örgü çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde yurtdışında oldukça popüler olmaya başladı. Özellikle pastel tonlarında ip kullanarak çok daha şık görünen çanta modelleri tasarlayabilirsiniz. Çantanızın üzerine küçük desenler işleyerek çok daha şık ve modern görünmesini sağlayabilirsiniz.

Yuvarlak Çanta Modelleri 2019

2020 Örgü Çanta Tarifleri

Özellikle yaz aylarında plaj kenarında kullanmak için tığ işi çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Örme çanta modelleri 2020 sezonunda çok popüler. Özellikle açık renkli modelleri ile plajda çok daha modern görünebilirsiniz. Tığ kullanarak emaye ipleri tercih edebilirsiniz. Sarı, mavi ve mor renkli iplerle birlikte çok şık görünen çantalar yapabilirsiniz. Sık iğne tekniğini kullanarak çok daha şık görünebilirsiniz. Orta boyuttaki çanta modellerini tercih ederek içerisine istediğiniz her şeyi koyabilirsiniz.

Küçük çocuklar için de renkli iplerden küçük çanta modelleri yapabilirsiniz. Özellikle üzerinde kedi, kuş köpek gibi sevimli hayvanların deseni bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Örgü çanta modelleri arasından özellikle genel tarzınıza uyumlu modelleri tercih edebilirsiniz. Omuza takmalı çanta modelleri arasından özellikle renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Askılı kısmı renkli olan çanta modelleri son dönemde çok popüler. Dilerseniz karışık renkli ip modellerini tercih ederek daha renkli ve canlı görünen çanta modellerini yapabilirsiniz. Yuvarlak çanta modelleri de son dönemde oldukça sık tercih ediliyor.

Elişi Çantası Modelleri 2019

Örme Çanta Modelleri 2020

Yuvarlak kol çantası modelleri son dönemlerde çok tercih ediliyor. Özellikle son dönemlerde açık renkli pastel iplerden yapılan yuvarlak kol çantası modelleri çok tercih ediliyor. Örme çanta modelleri 2020 sezonunda şık görünmek isteyen hanımlar tarafından tercih edilebilir. Küçük çocuklar için püsküllü kısımlar bırakarak onların seveceği tasarımlar gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle ince iplerle dantel şekilde çantalar yaparak daha güzel tasarımlar çıkartabilirsiniz. Çantanıza dilediğiniz gibi boncuk süslemeleri ilave ederek daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle büyük ahşap boncuklar tercih edebilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Patik Modelleri başlıklı konuda; Burgu Patik Yapımı ve patik modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof