Aktif Moda

Peplum Abiye Elbise Modelleri

Peplum Abiye Elbise Modelleri

Peplum Abiye Elbise Modelleri, düz bir elbisenin bel kısmında hareketli bir detay kullanılarak farklı tarz oluşturan elbiselerdir. Son yıllarda karşımıza sık sık çıkmaya başlayan bu modeller dar kalçalı bayanlarda daha hoş bir görüntü yaratacağı gibi aynı zamanda göbek bölgesinde hafif fazlalıkları olan ve bu kusurları kapatmak isteyen bayanlar için de güzel bir tercih olacaktır.

Peplum Abiye Elbise Modelleri nde genellikle diz hizasında modellere rastlanır. Bu modellerde uzun elbise çok fazla rastlanmaz. Ancak Peplum Abiye Elbise Modelleri tesettür abiyelerde de rastlanan bir modeldir. Bu nedenle o tarz elbiselerde uzun modellere daha sık rastlanabilmektedir. İki farklı parça gibi duran ve bu da hoş bir görünüm elde etmeyi kolaylaştıran bir özellik olarak değerlendiriliyor.

Siya Peplum Abiye Elbiseler

Siyah her zaman asaleti ve asilliği temsil ettiği için nerede kullanılırsa kullanılsın genelde zarif bir görüntü sağlamaya yardımcı olur. Peplum elbiselerde her renk kullanılabilir. Genellikle düz renk tercih edildiği için her renkte model bulmak mümkündür. Yakası fermuar detaylı, bel kısmı iki katmanlı düz siyah bir peplum elbise, iş hayatında ve toplantılarda kullanılmaya gayet uygun bir model olarak gösterilebilir. Biraz daha gayri resmi ortamlarda veya davetlerde kullanılan peplum elbiselere bakmak gerekirse, hafif pileli ve esnek duran peplum elbiseler rahatlıkla tercih edilebilir. Bu tarz elbiselerde bazen dantel detaylarına rastlamak da mümkündür. Uzun kollu olanlarda dantel olan kısım genelde kollar olabileceği gibi etek kısmında da dantellere rastlamak mümkün olabilir.

Farklı Renklerde Peplum Abiye Elbiseler

Peplum elbiselerin günlük yaşam da dahil olmak üzere her alanda kullanılabildiği için çok fazla tasarım karşımıza çıkar. Rengarenk tasarımlar, alt ve üstü farklı renk modeller, dantel veya işlemelerle çeşitlendirilmiş modeller bunlara örnek olarak verilebilir.

Pasteş tonlarda olup dikiş detaylarının ön planda olduğu peplum elbiseler bel kısımlarında ince veya minik taşlı kemerlerle detaylandırılarak hareket kazandırılabilir. Uzun boylu ve zayıf bayanlarda daha şık duran elbiseler bazı küçük kusurları da örtme özelliğinden dolayı balık etli hanımların da tercih edebileceği modellerdendir.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Ceket Modelleri başlıklı konuda; 2020 Bayan Ceketleri, 2020 Ceket Modası ve Ceket Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof