Aktif Moda

Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilen gelinlikler prenses model gelinliklerdir. Vücudu bele kadar sardıktan sonra etek kısmı genişleyerek ve kabararak aşağı inen modeller Prenses Gelinlik Modelleri dir. Bu tarz modeller genelde çok fazla tercih edilir. İnce belli veya kum saati tipinde fiziğe sahip hanımlar için oldukça uygun bir modeldir. Çok sık tercih edilir.

Prenses Gelinlik Modelleri aslında balo gelinlik modeli olarak bilinen modellerle aynıdır. Bu nedenle karıştırılır. Ama aslında farkı yoktur. A kesim ile çok fazla karıştırılır. A kesim modeller, Prenses Gelinlik Modelleri ne göre daha sönüktür. Bel bölgesinden itibaren daha kademeli olarak kabarıklığın arttığı modeller, A kesim gelinlik modelleridir. Bel bölgesinden direkt kabarıp aynı yoğun kabarıklıkla aşağı kadar uzanan modeller ise Prenses Gelinlik Modelleri dir.

Prenses Gelinlik Kesim Modelleri

Prenses Gelinlik Modelleri de kendi içinde gruplara ayrılır. Bu gruplanma etek kısmının kesimine göre yapılır.

Tam prenses model olarak adlandırılan eteğin tam olarak belden kesildiği modellerdir. Belden itibaren etek kabarık bir şekilde aşağı doğru uzanır. Düşük bel de denilen, belin biraz alt kısmından başlayan ve A kesimi andıran modeller de kullanım olarak rahatlık sağlamaktadır.

Kuyruksuz ve tam daire etek modelleri tam prenses modellerde de düşük bel prenses modellerde de bulunur. Aynı zamanda kuyruk modelleri uzun ve arkaya doğru uzanacak şekilde U kuyruk olarak isimlendirilen ve olabildiğince uzun tam kuyruk olarak isimlendirilen modeller de prenses model gelinliklerde bulunur.

Prenses Model Gelinliklerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Prenses Gelinlik Modelleri gösterişi seven ve gerçekten düğünün en gösterişli hanımı olmayı hayal edenler için tavsiye edilir. Prenses etek kesimi olan kabarık model gelinlikler özellikle kalça bölgesini kamufle etmek isteyen gelin adaylarının kurtarıcısıdır. Uzun boylu gelin adaylarının bacak boyları da uzun olduğu için, etek kesimine tam bel kısmından değil, bir parça daha aşağıdan başlayarak çözüm sağlanabilir. Böylece bacak boyu üst bedene göre daha orantılı hale getirilir ve bu tip bir gelinlik için daha doğru bir proporsiyon yakalanmış olur.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Gelinlik Modelleri başlıklı konuda; En Çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri, En Çok Tercih Edilen Gelinlikler ve Gelinlik Modası hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof