Aktif Moda

Prenses Model Abiye Elbiseler

Prenses Model Abiye Elbiseler

Prenses Model Abiye Elbiseler daha çok yeni gelin adayların tercihi olarak karşımıza gelir. Yeni sezona girildiği için bu sezonda artık düğün, nişan veya nikah gibi özel günler ve törenler artmaya başlayacak. Bu da demek oluyor ki yeni model elbiseler ve abiyeler de gündeme çıkacak ve mağaza vitrinlerinde boy gösterecek. Prenses Model Abiye Elbiseler kadınların içinde kendisini gerçekten prenses gibi hissetmesini sağlar. Geniş renk seçenekleri ve kabarık etekleri ile

Prenses Model Abiye Elbiseler aslında balo abiye elbise modeli olarak bilinen modellerle aynıdır. Bu nedenle karıştırılır. Ama aslında pek de farkı yoktur. A kesim abiye elbiseler ile çok fazla karıştırılır. A kesim modeller, Prenses Model Abiye Elbiseler e göre daha sönüktür. Bel bölgesinden itibaren daha kademeli olarak kabarıklığın arttığı modeller, A kesim abiye elbise modelleridir. Bel bölgesinden direkt kabarıp aynı yoğun kabarıklıkla aşağı kadar uzanan modeller ise Prenses Model Abiye Elbiseler dir.

Prenses Model İle Şıklığı Yakalamak

Tam prenses model olarak adlandırılan eteğin tam olarak belden kesildiği modellerdir. Belden itibaren etek kabarık bir şekilde aşağı doğru uzanır. Düşük bel de denilen, belin biraz alt kısmından başlayan ve A kesimi andıran modeller de kullanım olarak rahatlık sağlamaktadır. . Prenses etek kesimi olan kabarık model gelinlikler özellikle kalça bölgesini kamufle etmek isteyen gelin adaylarının ve hanımların kurtarıcısıdır. Uzun boylu bayanların bacak boyları da uzun olduğu için, etek kesimine tam bel kısmından değil, bir parça daha aşağıdan başlayarak çözüm sağlanabilir.

Prenses model abiyelerde renk seçeneği çok fazla olduğu için seçim şansı da fazladır. Mavi tonları ve pembe tonları gelin adaylarının en çok tercih ettiği modeller arasında yer alır. Bu renkler genellikle nişan kıyafeti olarak kullanılırken, kırmızı ve bordo tonları da çoğu zaman kına gecelerinde giyilmek üzere tercih edilir. Çok kabarık olması istenmiyorsa A kesim önerilir. A kesimler çok fazla kabarık olmamakla beraber yine bir o kadar şık ve aynı amanda da zariftir.

 

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Ceket Modelleri başlıklı konuda; 2020 Bayan Ceketleri, 2020 Ceket Modası ve Ceket Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof