Aktif Moda

Puantiyeli Elbise Modelleri 2022

23.05.2022
1.866
Puantiyeli Elbise Modelleri 2022

Puantiyeli elbiseler retro ve vintage havasını yaratmak için oldukça uygun. Puantiyeli elbise modelleri 2022 yılı içerisinde dört mevsim tercih edilebilecek bir elbise modeli. Hemen hemen her yaş grubuna hitap eden bu elbise modeli ile çok şık görünebilirsiniz. Puantiyeli elbiseleri saç ve makyaj ile kombinlemek oldukça kolaydır. Retro tarzlardan hoşlanıyorsanız saç ve makyajınızda 70 ve 80’lerin stilini tercih edebilirsiniz. Eyeliner ve kırmızı ruj ile retro tarzını tamamlayabilirsiniz. Saçınızı hafif dalgalı bir tarzda yapabilirsiniz.

k Puantiyeli Elbise Kombinleri - Puantiyeli Elbise Modelleri 2022

Puantiyeli Elbise Kombinleri 2022

Puantiyeli elbise kombininizi oluştururken desenlerin büyüklüğüne ya da küçüklüğüne dikkat edebilirsiniz. Puantiyeli elbise modelleri çok kolay bir şekilde kombinlenebilir. Yaz aylarında daha canlı elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında sandalet topuklu ayakkabı tercih edebilirsiniz. Siyah beyaz puantiyeli elbise modelleri ile beyaz ayakkabıları kombinleyebilirsiniz. Puantiyeli elbise modelleri 2022 yaz davetlerine katılmak için oldukça uygun. Uzun elbise modelleri tesettürlü hanımlar için oldukça uygundur. Belinize kurdele bağlayarak çok daha şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

Kış için puantiye elbise modeli tercih etmeyi düşünüyorsanız kırmızı ve mavi renkler oldukça ideal olacaktır. Altına siyah ya da beyaz çorap tercih edebilirsiniz. Eğer çizme ile kombinlemeyi tercih ederseniz çorap çizme modellerine göz atabilirsiniz. Çorap çizmeler ile kışlık puantiyeli elbiseler çok şık görünüyor. Özel bir davete katılırken bu çizme ile kombin oluşturabilirsiniz. Daha uzun bir elbise modeli tercih etmeyi düşünüyorsanız asimetrik kesim elbise modellerine göz atabilirsiniz. Bu elbiseler de şık görünmek için oldukça ideal modeller.

Yazlık Vintage Elbise Kombinleri - Puantiyeli Elbise Modelleri 2022

Tesettür Puantiyeli Elbise Kombinleri 2022

Tesettürlü hanımlar puantiyeli elbise kombinleri oluştururken uygun eşarp modelleri tercih etmelisiniz. Siyah beyaz puantiyeli elbiseler ile birlikte kırmızı ya da pembe tonlarındaki eşarp modellerini tercih edebilirsiniz. Uzun kollu puantiyeli elbiseler hem tesettürlü hanımlar hem de kışın bu elbiseyi giymek isteyen hanımlar tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Puantiyeli elbise modelleri 2022 kış aylarında çok popüler olacağa benziyor. Şık ve aynı zamanda sevimli görünmek istiyorsanız kesinlikle bu elbise modellerini tercih etmelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2022 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.