Aktif Moda

Pullu Abiye Elbise Modelleri

Pullu Abiye Elbise Modelleri

Pullu Abiye Elbise Modelleri gösterişi seven hanımların vazgeçilmezlerindendir. Girdiği ortamda göz kamaştırmak isteyen hanımlar için sıkça önerilir. Pullu Abiye Elbise Modelleri özel gecelerde, düğünlerde ve davetlerin birçoğunda kullanılır ve sıkça bu tarz elbiselerle karşılaşmak mümkündür.

Pullu Abiye Elbise Modelleri payetli olarak da tabir edilebilir. Bu modeller aslında farklı kategorilerde incelenebilir. Çünkü tamamı pullu, belli geçişleri pullu, pullu desenli gibi modeller vardır.

Tamamı Pullu Abiye Elbiseler

Bu tarz elbiseleri genellikle iddialı giyinmeyi seven bayanlar tercih eder. Hareket ederken ışıl ışıl parlayıp bütün gözleri üzerinde toplayabilen bu elbiseler bulunulan ortamda dikkati üzerinize toplamak istediğiniz zamanlar için biçilmiş kaftan denebilir. Tamamı pullu abiye elbiselerde genellikle siyahın kullanıldığı dikkat çekebilir. Çünkü baştan aşağı pul olan elbiselerde siyah renk kullanıldığında göz yormaz. Eğer bu elbise uzun bir elbise ise kesinlikle en doğru tercih renk olarak siyah kullanmak olur. Uzun pullu elbiselerde genellikle balık modeller tercih edilir. Balık modellerde tercih eden kişinin fiziksel özellikleri önemlidir. Kalça ve bel kısmının oturması gerektiği için fiziksel anlamda dikkat edilmesi gerekir. Çünkü payetler ekstradan kilolu gösterme özelliğine sahiptir.

Şifon Detaylı Pullu Abiye Elbiseler

Bu tarz elbiseler ise genellikle üst kısmı pullu etek kısmı da şifon olarak tasarlanıyor. Tamamı pullu abiyelere göre biraz daha mütevazı olup yine de iddialı modellerden biri olarak tanımlanabilir. Şifon detaylı pullu elbiseler genellikle kullanım açısından daha rahat olması nedeniyle daha çok tercih edilir. Eteğin küloş ve şifon olması hareket kolaylığı sağlarken, üst bölgenin pullu oluşu elbiseyi ihtişamlı gösteriyor.

Dantelli Pullu Elbiseler

Dantel hayatımızın birçok alanında geçtiğimiz senelerden itibaren kullanılmaya başladı. Gerek ev gerekse giyim eşyalarında sıkça karşılaşılan danteller pullu abiye elbiselerle de kullanılıyor. Üst tarafta daha çok tercih edilen dantel detayı pulların üzerinde şık bir hakimiyet sağlarken etek kısmında kullanılan dantel detayları ise hoş bir hava yaratıyor. Dantelli pullu elbiseler ilk bakışta biraz karışık bir model gibi görünebilir. Ancak uygun renk ve uzunluğu bulmak gerekir.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Ceket Modelleri başlıklı konuda; 2020 Bayan Ceketleri, 2020 Ceket Modası ve Ceket Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof