Aktif Moda

Rahat Kıyafet Modelleri

Rahat Kıyafet Modelleri

Yaz döneminde sokak modası en rahat kıyafetlerin bulunduğu tarz olarak nitelendirilebilir. Evden sonra en çok vakit geçirilen er bir nevi sokaklardır. Sokak kombinleri bu anlamda rahatlık için büyük önem taşır. Dışarı çıkıldığında rahat olunmak istenir ve bunu sağlamak da ancak doğru kıyafetler seçmek ile olur. Rahat Kıyafet Modelleri daha çok sokak kombinlerini kapsar. Sokak kombinleri de bu sene birbirinden farklı ve konforlu modelleri içinde barındırıyor.

Rahat Kıyafet Modelleri genellikle salaş modelleri içerir. Ancak bunun dışında da rahat birçok kıyafet bulunur. Elbiseler de yaz mevsimi için oldukça rahat ve kullanım kolaylığı olan kıyafetlerdendir.  Elbiseleri kombinlemek çok kolay ve hızlı olur. Sokak kombinlerinde sıklıkla güneş gözlükleri de kullanılır. Elbiseler için de bu aynıdır. Ayakkabıdan sonra daha çok aksesuarlar tamamlayıcı olarak kullanılır.

Sokak Kombinleri

Sokak kombinleri her zaman rahat modelleri içinde barındırır. Bol ve salaş tunikler, ince, keten gömlekler bu yazın en rahat kıyafetlerinden olurken, elbiseler zaten en başta yer almaya devam edecek. Bunun dışında yine keten ve ince pantolonlar da üzerlerine giyilecek olan gömlekler ve salaş tişörtler de yine rahat etmeyi sağlayacak parçalar arasındadır. Vücut şekli öğrenilerek yazlık kombinler yapılmalıdır. Çünkü yaz kombinlerinde vücut daha göz önündedir. Vücuda uygun giyinilmeli, aksi durumda uyumsuz ve ters görünüm oluşturur. Bunun dışında beyaz tişört, beyaz elbise, beyaz gömlek parçalarına yer verilmelidir. Bu beyaz renkli üç giyim parçası temel kombin parçası olduğu süre yaz rahat ve modern bir görünümle geçecektir.

Yırtık parçalara yer verilmesinde de fayda vardır. Böylelikle modayı daha yakından takip etme olanağı sağladığı gibi aynı zamanda yırtık parçalarla daha serin ve ferah bir yaz geçirme olanağı da sağlanmış olur. Çizgili parçalar, desenli elbiseler, kısa üstler, dantelli etekler, kot ceketler, yırtık kotlar, basicler, yırtmaçlı elbiseler, kot şortlar, mini kot etekler, önden düğmeli etekler bu yılın en moda parçalarından olduğu için bu stilleri kullanmak hem şık bir görüntü sağlayacak hem de rahat ettirecektir.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Ceket Modelleri başlıklı konuda; 2020 Bayan Ceketleri, 2020 Ceket Modası ve Ceket Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof