Aktif Moda

Rampa Saç Modeli Nasıl Yapılır?

25.11.2020
365
Rampa Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Son yılların en popüler erkek saç modellerinden birinin adı rampadır. Rampa, kadınların erkeklerde en çok yakıştırdığı saç modellerinden biridir. Yapımı da oldukça basittir ve erkeklerin olduğundan daha yakışıklı bir görünüme sahip olmasını sağlayacak bir modeldir. Eğer siz de saç modelinizi değiştirmek istiyorsanız ancak size neyin yakışacağını hala bulamadıysanız bu model tam da size göre. Rampa saçlar hem yapımı kolay hem de son derece iyi bir görünüme sahipler. Rampa saçları seviyorsanız ancak rampa saç modeli nasıl yapılır bilmiyorsanız bu yazı tam da sizin için olabilir.

Belki de en az uğraştırıcı saç modellerinden biri olan rampa, bir o kadar da işe yarayan bir modeldir. Kadınlar tarafından erkeklere en çok yakıştırılan saç modeli olan rampa için ihtiyacınız olan iki şey vardır. Saç şekillendirici ve fön makinası ile bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Çok kısa süren bir işlem sayesinde kadınlar tarafından çok beğenilen bir saç modeline kavuşmuş olacaksınız. Özel günlerinizde, günlük hayatınızda da bu modeli tercih edebilirsiniz. Saçlarınızla insanların dikkatini çekmek, bakışları üzerinizde toplamak istiyorsanız rampa tam da sizin aradığınız saç diyebiliriz.

Rampa Sac Nedir - Rampa Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Rampa Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Yukarıda da söylediğimiz gibi rampa, kadınların erkeklere en çok yakıştırdığı saç modellerinden biridir. Erkekler tarafından da yapılması en kolay modellerden biri ve çok şık bir modeldir. Eğer rampa saçlarınız olsun istiyorsanız fön makinası ve saç şekillendiriciye sahip olmanız yetecektir. Saçınıza saç şekillendirici malzemeleri sürdükten sonra ellerinizle saçlarınızı yukarı kaldırmalısınız. Daha sonra da ellerinizle yukarıya kaldırdığınız saçlarınıza fön çekerek rampa modelini yapabilirsiniz. Kadınlar tarafından çok beğenilen ve erkeklere çok yakıştırılan saç modelinin yapımı bu kadar basit.

Yapım aşamasını biraz daha detaylandırmak gerekirse dört aşamaya bölebiliriz. Öncelikle saçlarınızı rampa modeline çevirmek için ihtiyacınız olan malzemeleri bir araya getirmelisiniz. Daha sonra da saçlarınızın ön kısmına saç şekillendiriciden çok küçük, fındık büyüklüğünde bir parça alıp sürmelisiniz. Bu sürdüğünüz saç şekillendirici sayesinde saçlarınız hemen hemen bir gün sabit kalabilecek. Üçüncü adıma geçersek eğer saçlarınızın ön kısmının düz görünmesini istiyorsanız, size onun yakışacağını düşünüyorsanız fön fırçasını saçınızın altından kaydırarak fön çekmelisiniz.

Eğer sivri bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, size o tarzın daha çok yakışacağını düşünüyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Yukarıdakinin tam tersine fön fırçasını saçınızın üstünden kaydırarak fön çekmeniz yeterli olacaktır. Eğer rampa saçları çok seviyorsanız ve kesinlikle yapmak istiyorsanız ancak nasıl yapılacağını bilmiyorsanız sizlere rampa saç modeli nasıl yapılır sorularını cevapladık ve artık çok kısa süren bir işlem ile kadınların erkeklerde çok beğendiği ve erkeklere en çok yakıştırılan saç modeli olan rampaya sahip olabileceksiniz. Bu model size çok yakışacak ve de havanıza hava katacak.

Rampa Sac Modelleri - Rampa Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Rampa Saç Modeli Popülerliği

Tüm dünyada ve ülkemizde son yıllarda dizi ve film oyuncularının da çok kullanmasıyla birlikte bir rampa akımı meydana geldi. Hemen hemen her erkeğin aklına gelen soru rampa saç modeli nasıl yapılır oldu ve kadınlar erkeklere en çok bu modeli yakıştırıyor. Yapımı yukarıda da anlattığımız gibi çok basit bir işlemle oluyor ve çok şık bir görünüm elde edilebiliyor. Eğer siz de saçlarınızı beğenmiyorsanız ve yeni bir saç modeli yaptırmak istiyorsanız ancak hangi modelin size yakışacağını kestiremiyorsanız rampa modeli tam da size göre olabilir. Üstelik kadınlar tarafından da çok beğenilen bu modelin yapımı çok ama çok kısa.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.