Aktif Moda

Sarı Saçın En Güzel Tonları

Sarı Saçın En Güzel Tonları

Sarı renk tüm dünyada ve ülkemizde kadınlar tarafından saç boyatılırken en çok tercih edilen renklerin başında geliyor. Eğer siz de şu an kullandığınız saç renginden sıkıldıysanız ve yeni bir şeyler denemek istiyorsanız sarı rengini deneyebilirsiniz. Ancak sadece sarı renkle bitmiyor. Sarı rengin birbirinden güzel tonları var ve bu tonlar arasından kendinize en çok yakışanı bulmalısınız. Sarı saçın en güzel tonları yazımızda sizler için birbirinden güzel birbirinden şık sarı saç tonlarını derledik ve saçınızı sarıya boyamak istiyorsanız ancak hangi tonun yakışacağını bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.

Altin Sarisi Sac Modelleri - Sarı Saçın En Güzel Tonları

Sarı Saçın En Güzel Tonları Altın Sarısı

Altın sarısı sarı renginin en canlı tonlarından biridir. Genellikle saçlarını sarıya boyamak isteyen kadınlar tarafından en çok tercih edilen ve ilk akıllara gelen model altın sarısı diyebiliriz. Genellikle bu rengi ve bu tonu beyaz tenli ve renkli gözlü kadınlar tercih etse de istisnalar vardır. Eğer siz de saçınızı sarıya boyamak ve marjinal bir değişiklik yapmak istiyorsanız altın sarısı modelini tercih edebilirsiniz. Size yakışıp yakışmayacağı konusunda çok fazla kararsız kalıyorsanız kuaförünüze, yakın çevrenize sorup fikir alabilirsiniz. Bu rengi ister evde kendiniz boyayabilir isterseniz de kuaförde boyatabilirsiniz.

Platin Sarisi Sac Modelleri - Sarı Saçın En Güzel Tonları

Platin Sarısı

Bu rengimiz de yukarıdakinin tam tersi olarak gri ve sarı karışımı bir renkten oluşur. Eğer bu tarz yeni renkler hoşunuza gidiyorsa mutlaka denemelisiniz. Biraz marjinal bir renk olarak kabul edilen platin sarısı rengi çok şık ve gösterişli bir renktir. Genellikle gençler tarafından tercih edilen bu renk sarı saçın en güzel tonları arasında yer alır. Bakanın dönüp bir daha bakacağı bir renk istiyorsanız ve hala bulamadıysanız platin sarısını denemeden başka bir renge boyamamalısınız. Dalgalı bir saç modeli ile platin sarısı bir saç rengini birleştirerek harika bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Bal Sarisi Sac Modelleri - Sarı Saçın En Güzel Tonları

Sarı Saçın En Güzel Tonları Bal Sarısı

Sıradaki rengimiz altın sarısı rengine de biraz benzeyen ancak o renkten biraz daha koyu olan bal sarısı modeli. Bu renk sarı renk tonlarının içindeki en şık ve gösterişli renk tonu olabilir. Kumrala yakın bir görünümü olan bal sarısı rengini mutlaka tercih etmelisiniz size çok yakışacaktır. Eğer siz de saçlarınızı sarıya boyamak istiyorsanız ve kararsız kaldıysanız bal sarısı sarı saçın en güzel tonları arasında yer alan harika bir tondur. Çok şık ve gösterişli bir görünüme sahiptir ve yukarıdaki model gibi bal sarısını da dalgalı bir saç modeli kullanarak insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Bakir Sarisi Sac Modelleri - Sarı Saçın En Güzel Tonları

Bakır Sarısı

Bu rengimiz de bir zamanların en popüler renklerinden birisiydi. Bakır sarısı kadınlar tarafından yıllardır çok fazla kullanılıyor ve tercih ediliyordu. Son dönemlerde popülaritesi biraz düşse de önümüzdeki yıllarda yine çok fazla kullanılacak gibi duruyor. Biraz daha turuncu rengine yakın olan bakır sarısı modelini tercih etmek için daha fazla zaman kaybetmemelisiniz. Çok şık ve gösterişli bir model olan bakır sarısı modeli size çok yakışacak.

Karamel Sarisi Sac Modelleri - Sarı Saçın En Güzel Tonları

Sarı Saçın En Güzel Tonları Karamel Sarısı

Saçlarınızı sarıya boyatmak, yeni bir tarza ve görünüme sahip olmak istiyorsanız ancak sarının hangi tonuna boyatacağınıza karar veremediyseniz bu yazı tam da size göre demiştik. Sizlere sarı renk tonlarını listelediğimiz yazımızın son maddesindeyiz. En güzel tonları listelediğimiz bu yazımızda kendinize uygun bir ton bulma ihtimaliniz çok yüksek. Son maddemiz olan karamel sarısı tonu sarı renginin en şık ve gösterişli tonlarından biridir. Bu ton ile harika bir görünüme sahip olabilirsiniz ve bakışları çok kolay bir şekilde üzerinize çekebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.