Aktif Moda

Sarışına Yakışan Saç Modelleri

Sarışına Yakışan Saç Modelleri

Sarı, her kadının dönem dönem boyatmak istediği bir renktir. Eğer sarı saçlıysanız ve saç modelinizden sıkıldıysanız bu yazı tam da size göre olabilir. Sarışın kadınların tercih edebileceği ve onlara yakışacağını düşündüğümüz saç modellerini listelediğimiz bu yazımızda sarışına yakışan saç modelleri konusunda aklınızda bir soru işareti kalmayacak. Saç modelleri herkese yakışmayabiliyor bundaki en önemli faktörlerden birisi saç rengi bir diğeri ise ten renginiz ve yüz yapınızdır. Eğer sarışınsanız ve size uygun olan bir model bulamadıysanız bu yazımız tam da size göre olabilir. Sarışın kadınlara en çok yakışan saç modellerini listelediğimiz bu yazımızda kendinize göre bir model de bulabilirsiniz.

Sarışına Yakışan Saç Modelleri

Sarışına Yakışan Saç Modelleri Su Dalgası

Bu saç modeli diğer renklere nazaran en çok sarışın kadınlara yakışıyor. Saçlarınızın uzunluğu kısalığı da önemli değil sarışın kadınlar bu modeli o kadar iyi taşıyor ki doğru bir kıyafet seçimiyle de çıtayı iyice yükseltebilirsiniz. Özel günlerinizde, iş yemeklerinde tercih edebileceğiniz su dalgası saç modeli sizi çok şık ve gösterişli görünmenizi sağlayabilir. Eğer saçlarınızda bir model değişikliği yapmak istiyorsanız su dalgası modeline bir göz atmalısınız.

Sarışına Yakışan Saç Modelleri

Sarışına Yakışan Örgü Modelleri

Sarışın kadınlara en çok yakışan bir diğer model ise örgü modelidir. Bu model koyu renkli kadınlara nazaran en çok sarışın kadınlara yakıştığı söylenebilir. Dilerseniz saçlarınızın içinde ince örgüler yaparak şık bir görünüme sahip olabilirsiniz dilerseniz de klasik örgü modelini uygulayabilirsiniz. Davetli olduğunuz önemli bir günde bu modeli tercih edebilirsiniz. Bu modele uygun bir elbise de tercih ederek bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Sarışına Yakışan Saç Modelleri

Sarışına Yakışan Saç Modelleri Balerin Topuzu

Topuz, yapımı kolay olduğu için tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en çok tercih edilen saç modelidir. Ancak sarışın kadınlar için balerin topuzu adeta bir kurtarıcı olabilir. Adeta her yerde kullanılabilecek olan bu modeli dilerseniz bir akşam yemeğinde ya da isterseniz alışveriş yapmak için dışarı çıkarken bile kullanabilirsiniz. Çok şık ve gösterişli olan bu model çok fazla tercih edilen bir modeldir.

Sarışına Yakışan Saç Modelleri

Sarışınlar İçin At Kuyruğu

Bu model de ülkemizde çok sık tercih edilen bir modeldir. Ancak çok salaş bir model olmasına rağmen çok şık ve gösterişlidir. Siz de sarışınsanız ve saç modelinizi değiştirmek istiyorsanız yapımı en kolay modellerden olan at kuyruğu modelini tercih edebilirsiniz. At kuyruğu saç modeli sarışına yakışan saç modelleri listemizde yer alan belki de yapımı en kolay modellerden biridir. Ancak bu modeli de gerek özel günlerinizde gerekse normal sıradan bir günde tercih edebilirsiniz.

Sarışına Yakışan Saç Modelleri

Sarışına Yakışan Saç Modelleri Asimetrik Kesim

Bu modelimiz yapımı en zor olan modellerden biri olmakla beraber en şık ve gösterişli modelimiz olabilir. Doğru yapıldığında gerçekten inanılmaz derecede bir güzelliğe sahip olabilirsiniz bu model sayesinde. Ancak bu modeli yaptırdıktan sonra kısa aralıklarla saçlarınızı kestirmeniz gerekmektedir. Bunun sebebi de saçlarınızdaki o kısa-uzun dengeyi kaybetmemelisiniz. Eğer siz de sarışınsanız ve bu tarz bir saç modeli yaptırmak istiyorsanız mutlaka denemelisiniz.

Sarışına Yakışan Saç Modelleri

Sarışına Yakışan Saç Modelleri Dağınık Örgü

Oldukça salaş olan bu model aslında göründüğü kadar basit değildir. Çok şık ve iddialı bir model olabilir ve bu saç modelini taşıyıp taşıyamadığınıza bir bakmalısınız öncelikle. Eğer bu modelin size yakışacağını düşünüyorsanız deneyebilirsiniz. Diğer modellerimiz gibi kesim vs. gerektirmeyen bu modeli evde kendiniz çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Sarışına yakışan saç modelleri listemizdeki son madde dağınık örgü modeliydi.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Tesettür Kargo Pantolon Kombinleri başlıklı konuda; Kargo Pantolon, Kargo Pantolon Kombinleri ve Tesettür Kargo Pantolon Kombinleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof