Aktif Moda

Şems Abiye Modelleri

Şems Abiye Modelleri

Tesettür giyimde özel günler için abiye tercihi çok önemlidir. Markalar arasından güvenilir bulmak oldukça zor. Şems abiye modelleri ile çok daha şık görünmek için tercih edilebilir. Özellikle düğün, nişan gibi etkinlikler için gelin adayları tercih edebilirler. Özellikle işlemeli parıltılı abiye elbiseleri buradan tercih edebilirsiniz. Özellikle genç hanımlar bu abiye elbise modellerini tercih ederek çok daha şık görünebilirsiniz. Son dönemlerde özellikle mor, mavi ve gold detaylara sahip abiye elbise modellerini tercih edebilirsiniz.

2020 Şems Abiye Elbise Modelleri

2020 Şems Abiye Modelleri

Mavi üzerinde gold işlemeli detayları bulunan tesettür abiye elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Pelerinli volanlı abiye elbisenizi aynı renkte bir eşarp modeli ile kombinleyebilirsiniz. Bone takmak istiyorsanız siyah ya da biraz daha koyu boneleri tercih edebilirsiniz. Makyaj olarak da sade toprak tonlarını tercih edebilirsiniz. Gelin adayları son dönemlerde biraz daha parıltılı mor abiye elbise modellerini tercih ediyorlar. Parlak pullu kumaştan yapılan abiye elbiseleri tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Ayakkabı olarak biraz daha sade modelleri tercih edebilirsiniz.

Yeni sezonda pelerinli abiye elbiseler çok popüler. Hemen her etkinlik için uygun olan bu abiye elbiseden bir tane edinmeniz gerekiyor. Nişan, düğün gibi etkinliklerde şık görünmek için sade düz renkli pelerinli abiye elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle gold renginde detayları bulunan abiye elbiselerle birlikte koyu sarı bir pelerini birleştirebilirsiniz. Makyajınızı da biraz daha kahve tonlarında tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Topuklu ayakkabı olarak da koyu sütlü kahve rengindeki modelleri kombinlemeniz daha doğru olacaktır.

Osmanlı Abiye Elbise Modelleri 2020

Şems Abiye Kombinleri 2020

Yeni sezonda eteği düz renkli abiye elbise modellerini de tercih edebilirsiniz. Üst kısmı taş işlemeli altı düz pastel renkli kabarık elbise modellerini tercih ederek çok daha şık görünebilirsiniz. Şems abiye modelleri arasından fiziğinize ve ten renginize uygun moda bir elbiseyi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz üst ve etek kısımları ayrı parçalardan oluşan abiye elbiseleri de tercih edebilirsiniz. Kendi düğün, nişan ya da söz etkinliğiniz için abiye alışverişine çıktıysanız biraz daha şatafatlı modelleri tercih edebilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Sonbahar Tesettür Modası başlıklı konuda; Kış Tesettür Modası, Sonbahar Tesettür Modası ve Tesettür Kombin Önerileri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof