Aktif Moda

Sinan Binay Kimdir?

07.04.2018
961
Sinan Binay Kimdir?

Youtuberlar arasında en çok konuşulan isimlerden biri olan Danla Biliç. Danla Biliç çektiği makyaj videoları ve kendine has tavrıyla ön plana geldi. Daha sorasında kendi markasını yaratan Danla Biliç, hala ilgiyle takip ediliyor. Çok fazla seveni, sevmeyeni ve eleştireni bulunduğu için aynı zamanda sürekli gündemde kalmayı da başarıyor. Sinan Binay Kimdir? de çok

Sinan Binay Kim?

Peki Sinan Binay Kimdir? Danla Biliç’in videolarda birlikte çalıştığı Sinan Binay ile arasında gergin olayların yaşandığı biliniyor. Sinan Binay ve Danla Biliç’in mahkemelik olduğu bir süredir konuşuluyor. Aralarındaki olayları ikisi de kendi açısından anlattığı videolarını kanallarında paylaştılar.

Sinan Binay kamera arkası ekibinden olduğu için ekran önünde Danla Biliç vardı. Sinan Binay ile çektikleri ‘Yüzde 50 burslu kız makyajı’ gibi videolar kısa zamanda ses getirmeyi başardı ve çok fazla duyuldu. Aslında her şey yolunda gibi gözükürken, ikili arasındaki “O onu yaptı, bu bunu yaptı” diye duyulan muhabbetler mahkemeye gidilecek kadar uzadı. Birçok konuşma ve diyaloglarla daha da gerilen ikilinin arsı epey açıldı.

Danla Biliç’in takipçileri de olayı çok merak ettiği için konunun açıklığa kavuşturulması adına iki taraf da kendi kanallarında video yayınladılar. Bu sayede meraklar biraz daha azalmış oldu.

Bahçelievler Anadolu Lisesi’nden mezun olan Sinan Binay Danla Biliç ile olan videolarından tanınıyor. Kameraman olarak yer aldığı videolar sonrasında araları açılan ikilinin ardından Sinan Binay yoluna tek devam etme kararı almıştır. Sinan Binay 1991 yılında doğmuştur. Doğum yeri İstanbul olan Sinan Binay aslan burcudur. 27 yaşında olup kameramanlık yapmış olup set arkasında farklı görevlerde bulunmuştur.

Danla Biliç’in videolarında kameramanlık yapan ve aynı zamanda Danla Biliç’in kendisiyle de yakın arkadaş lan Sinan Binay, şimdilerde Danla Biliç ile aralarının bozulmasından kaynaklı haberlerle gündeme geliyor. Çeşitli hakaretlerin ve bu tarz söylemlerin olduğunu Danla Biliç fanlarının kendisine saldırıda bulunduğunu belirten Sinan Binay ve Danla Biliç’in arasının düzelip düzelmeyeceği ise merakla bekleniyor ancak bu anlamda olumlu herhangi bir haber de yok.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Didem Soydan Dövmeleri başlıklı konuda; Didem Soydan, Didem Soydan Dövme Modelleri ve Didem Soydan Dövmeleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof