Aktif Moda

Şişle Bebek Patiği Model’leri

03.12.2014
23.181
Şişle Bebek Patiği Model’leri

Şişle Bebek Patiği Modelleri aslında her anne adayının severek yaptığı ve örgü işleri içerisinde en basit denilebilecek örgülerden birisidir. Yapılışının kolay olduğu kadar modelleri de bir o kadar çoktur. Örgü örmeye yeni başlayanlar için oldukça kolay gelecek bu modelleri siz de deneyebilirsiniz. Özellikle küçük bebeklerin ayaklarının sıcak tutulması çok önemlidir. Onları üşütmemek için Şişle Bebek Patiği Örme işine girebilirsiniz. Bebek patik modellerinde birbirinden özgün bir çok farklı model ve desen bulabilirsiniz. İsterseniz kendiniz harmanlama yaparak yepyeni bir tarz dahi yaratabilirsiniz.

Örgü işi o kadar çok yelpazeye sahiptir ki bunun için her geçen gün bir yeni motif ile karşılaşabilirsiniz. Resimli Anlatımlı Bebek Patikleri sayesinde örgüye olan ilginizi ve sevginizi artırabilirsiniz. Gelin hep birlikte bu güzel örgü modellerini inceleyelim.

Şişle Bebek Patiği Modelleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Çeyizlik Oya Modelleri başlıklı konuda; çeyizlik dantel örnekleri, Çeyizlik Oya Modelleri ve Çeyizlik Oya Örnekleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof