Aktif Moda

Siyah Beyaz Aşk 20. Bölüm Kıyafetleri

07.03.2018
626
Siyah Beyaz Aşk 20. Bölüm Kıyafetleri

Siyah Beyaz Aşk 20. Bölüm Kıyafetleri

Siyah Beyaz Aşk 20. Bölüm Kıyafetleri nde en çok dikkat çeken kombinler Birce Akalay’ın canlandırdığı Aslı karakterine ait. Aslı’dan sonra ise en merak edilen karakter Ayhan oluyor. Ayhan’ın kıyafetleri geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümden beri merak konusu.

Siyah Beyaz Aşk 20. Bölüm Kıyafetleri nde birbirinden güzel kombinler ve bir o kadar da şık markların hazırladığı kıyafetler ekranlara geldi. Bazen kıyafetleri incelemekten dizinin akışını kaçıranlar da oluyor. Bu son bölüm de öyleydi. Kıyafet incelerken dizinin akışından koptuğumuz anlar oldu.

Dizinin sponsorları oldukça güçlü ve iyi markalar. Zaten tüm karakterlerin bu kadar şık giyiniyor olmasından da anlaşılıyor. Ancak dizi izleyenleri hala biraz daha stil değişikliği ve yeni tarz bekleyişi içinde. Çünkü tek renk hakimiyeti genelde baskın olduğu için izleyici kitlesi göze zevk verecek bir değişiklik bekliyor. Artık bundan sonrası doğal olarak yapımcılara kalıyor. Eğer izleyenlere kulak verip stil değişikliğine gidilirse izleyici kitlesini memnun etmiş olacaklar. Ancak şöyle bir durum var ki; karakterler kendi kişiliklerine uygun tarzda kıyafetler giyerek o karakter olurlar. Stil değişikliğine gidilmesi oyuncu kadrosundaki karakterlerin rollerinin daha alt seviyede kalmasına yol açabilir. Bu nedenle de aslında izleyici kitlesinin istekleri hakkında tekrar düşünmesi gerekiyor olabilir.

Birce Akalay’ın kostümleri (Aslı karakteri) Forewer New ve Marks & Spencer gibi oldukça ünlü markalardan gayet hoş ve şık parçalarken, Yeter’in nikahta kullandığı elbisenin markası da ADL. İdil’in gelinlik markası ise KARA HASANS. Ayhan’ın giydiği ceket ve pantolonun markası da İpekyol. Bu ürünleri markların kendi sitelerinden inceleyerek detaylarına ve özelliklerine bakmanız da mümkün.

Aslı’nın gri kazağının markası Mavi ve bu kazak görüntü olarak çok hoş olduğu gibi oldukça rahat hissi veriyor. Pantolonun markasına gelecek olursak (Aslı karakterinin) o da Perspective’den bir parça. Pantolon ve kazağın uyumu gözleri şenlendirirken bu rahat görünüm de oldukça çekici.

Aslı’nın takıları da en az kıyafetleri adar merak konusu. Bu bölümde kullandığı yüzüklerin markası da Luna Merdin.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Fi Serenay Sarıkaya (Duru) Kıyafet Kombinleri başlıklı konuda; Fi Serenay Sarıkaya (Duru) Kıyafet Kombinleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof