Aktif Moda

Stil Lideri Stiletto Ayakkabı Modelleri

14.01.2015
3.651
Stil Lideri Stiletto Ayakkabı Modelleri

Stiletto Ayakkabı Modelleri

Kadının stilini genel olarak yansıtan en önemli şeylerden birisi tabi ki ayakkabı modelidir. Bu ayakkabı modelleri içerisinde en önemli olanı bilindiği gibi stiletto ayakkabılardır. Stiletto kullanmadan önce kesinlikle ayak yapınızın stiletto ayakkabı modellerine uygun olup olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Çünkü stilettoların kendine özgü yapısı yüksek ve dar olmasıdır.

Şayet ayak yapınız ince ise kesinlikle sivri burun stiletto ayakkabılar ilk seçiminiz olmalıdır. Ancak ayak yapınız taraklı ise ince burunlu stiletto değil biraz daha oval burunlu stiletto tercih edebilirsiniz. Ancak stiletto ayakkabı günlük kullanımdan çok özel günler için kullanmayı tercih ediyorsanız kesinlikle o günkü giyim şekline göre model seçimi yapmalısınız. Çünkü ayak dekoltesini yapısı gereği veren stilettolar doğru seçim sayesinde dikkatleri ayaklarınıza odaklayacaktır.  Aldığınız veya alacağınız stiletto ayakkabının kaliteli olması ilk kuraldır. Çünkü dayanıksız ve bir kaç kullanım sonrası topuklarındaki zedelenmeler zamanla oynamaya başlar ve bu oynama sonucunda hem yürüyüşünüz oldukça zor ve rahatsız olur aynı zamanda işin en kötü tarafı ayaklarınızın burkulmasına sebep olur.

2015 stiletto modelleri geçen seneki gibi aynı şekil modasını korumakta. Stillettonun modasını korumasında ki en büyük faktör isterseniz etek giyin, ister pantolon giyin her giyimde şık durmasıdır.  Stilletto ayakkabı giymekle kendinize yapacağınız en büyük iyilik tabi ki de daha kadınsı görünmektir. Bu sebeple sizler için tercihini daha kolay yapabilmeniz ve aklınızda ki varsa herhangi bir modeli bulabilmeniz için birbirinden güzel stiletto ayakkabı modellerini derledik.

Stiletto Ayakkabı Modelleri

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Bikini Modelleri Ve Modası başlıklı konuda; 2015 bikini modası, 2015 bikini modelleri ve Bikini modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof