Aktif Moda

Taşlı Abiye Modelleri

Taşlı Abiye Modelleri

Taşlı Abiye Modelleri

Taşlı Abiye Modelleri çok özel günlerde tercih edilen modeller arasındadır. Taşlı Abiye Modelleri gösterişi ve şatafatı seven hanımlar için vazgeçilmez modeller arasındadır. Düğün, nişan gibi cemiyetlerde ya da özel gün ve gecelerde Taşlı Abiye Modelleri rahatlıkla tercih edilebilir.

Taşlı Abiye Modelleri ni denerken veya seçerken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar ya da durumlar vardır. Bunlar şıklık durumunu da etkileyen durumlardır. Taşlı Abiye Modelleri bayanların vücut hatlarını çok net bir şekilde ortaya çıkarır. Bu nedenle özellikle bölgesel sorun yaşayan hanımların bu tarz elbiseler tercih ederken dikkatli olması gerekmektedir. Kilolu bayanlar taşlı elbise tercih ederlerken taş detaylarının omuz kısımlarında olmasına özen göstermelidir. Ayrıca sadece elbise üzerinde değil aynı zamanda dekolte kısımlarda da taş detaylar tercih edilebilir. Bu da daha çekici ve kadınsı bir görüntü yaratacaktır.

Taşlı Abiye Modelleri son zamanlarda ten rengi veya renkli tüller üzerine taş işlemeler yapılarak farklı hava katılmış olarak karşımıza çıkar. Bu şekilde kullanılan elbiselerin taşınması çok önemlidir. Bunun için tül detaylı taşlı abiye modellerini taşımak fiziği oldukça iyi olan bayanlara kalıyor.

Uzun elbiselerde taş kullanımı ise çok şık bir görüntü elde etmeyi sağlar. Elbisedeki taş detayları kadınsı ve alımlı nir görüntü yaratır. Kısa elbise modelleri ise genel olarak taş işlemeler yapılmayıp omuz ya da sırt kısımlarında taş detaylara yer verilerek tasarlanıyor. Dökümlü taş dizilerinin yer aldığı elbise modelleri de bayanların oldukça ilgisini çekecek modeller arasında yer alır.

Taşlı Abiye Modelleri ağır modeller oldukları için saçların önemi de artar. Bu anlamda saçların derli toplu olması ya da sıkı bir topuz modeliyle elbisenin tamamlanması gerekir.  Balerin topuzu, sıkı bir at kuyruğu en uygun seçimler olacaktır. Aksesuar olarak ise kesinlikle sade takılar seçilmelidir. Küçük siyah küpeler, sade ve ince eklem yüzükleri oldukça yerinde kararlar olacaktır. Makyajın da yine elbise tonlarında ya da nüde tonlarda olması gerekir. Bu şekilde elbise ve beden ön planda olur ve hoş bir görüntü elde edilir.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Ceket Modelleri başlıklı konuda; 2020 Bayan Ceketleri, 2020 Ceket Modası ve Ceket Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof