Aktif Moda

Tek Omuz Askılı Abiye Elbise Modelleri

Tek Omuz Askılı Abiye Elbise Modelleri

Tek Omuz Askılı Abiye Elbise Modelleri son dönemlerde kadınların sıkça tercih ettiği elbise modellerindendir. Bu tarz elbiselerde dekolte kısmı biraz daha sorunsuz. Straplez elbiselere göre daha rahat bir kullanıma sahip olduğu için kadınlar tarafından sıkça tercih edilir.

Tek Omuz Askılı Abiye Elbise Modelleri kadınları daha modern bir görünme sahip kılar. Tek omuz askılı abiye elbiseler daha çok yaz mevsimine uygundur. Aynı zamanda kullanıldığı yere de uygun olmalıdır. Bu tarz elbiseler genellikle dar kesim olarak karşımıza çıkar. Dar kesim mini veya topuklara uzanan modeller vardır.

Tek Omuz Askılı Abiye Elbiseler

Tek Omuz Askılı elbiseler her ortama kolaylıkla kullanılabilir ve tercih edilebilir. Abiye elbiseler genellikle düğün davet veya toplantı tarzı yerlerde tercih edilebilir. Bunun dışında konser gibi etkinliklerde de kısa ve tek omuz abiyeler tercih edilebilir. Bu modellerde genellikle revaçta olan renk siyahtır. Ama son dönemlerde sarı renkte Tek Omuz Askılı Abiye Elbise Modelleri de sıkça tercih edilir.

Bazı modellerde ise tek askıda farklı detaylara yer verilir. Örneğin bazı tek omuz askılarda dantel detayları bulunur. Danteller hayatımızda sıkça yer almaya başladı. Hemen hemen tüm eşyalarda spor giyim de dahil olmak üzere hem ev hem giyim eşyası olarak bakıldığı zaman dantel detayını her yerde görmek mümkündür. Bu nedenle yine tek omuz abiye elbiselerde de bu dantel detayları bazen karşımıza çıkabilir. Bunun dışında taşlı ve pullu işlemeler, tül detayları ve çiçek desenli işlemeler de karşımıza sıkça çıkan detaylardandır. Ayrıca bazı modellerde askının büzgülü olduğu detaylar da bulunur. Tek omuz askılı abiye elbiselerde çok fazla detay ve çok fazla seçenek vardır. Bu da bayanların tercih yelpazesini arttırarak çeşitlilik sağlar. En trendler arasında ise güllü, gül detaylı siyah tek omuzlu bayan elbise modelleri, saten tek omuzlu kısa bayan elbise modelleri yer alır. Saten Tek Omuz Askılı Abiye Elbiseler şıklık bakımından biraz daha ön plandadır. Bu elbiselerin tercih edilmesi için iyi bir fiziğe sahip olmak gerekir.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Ceket Modelleri başlıklı konuda; 2020 Bayan Ceketleri, 2020 Ceket Modası ve Ceket Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof