Aktif Moda

Teneke Bisküvi Kutusu Dekorasyonu

05.01.2015
2.443
Teneke Bisküvi Kutusu Dekorasyonu

Teneke Bisküvi Kutusu Dekorasyonu evinizin köşesinde bulunan ve atmaya kıyamadığınız teneke helva kutuları, bisküvi kutuları ve çikolata kutuları gibi malzemelerden geri dönüşüm olarak yapılmaktadır. Teneke Bisküvi Kutusu süsleme için fırça, boyama veya kaplama gibi tekniklerden yararlanabilirsiniz.

Dekupaj tekniği ile de Bisküvi Kutusu Süsleme işlemini kısa sürede yapabilirsiniz. Sevdikleriniz için el emeği bu ürünleri hemen hazırlamaya başlayabilirsiniz. Özellikle Teneke Bisküvi Kutusu Örnekleri hediye olarak güzel bir geri dönüşüme de katkı sağlamış olacaktır. Teneke Kutu Nasıl Süslenir şimdi resimlerimiz ile görebilirsiniz.

Teneke Bisküvi Kutusu Dekorasyonu

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Ovunma Bezi Örgüleri başlıklı konuda; 2015 Ovunma Bezi Örgüleri, Lif Örnekleri ve Örgü Lif Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof