Aktif Moda

Tesettür Gelinlik Modelleri 2020

Tesettür Gelinlik Modelleri 2020

Düğün sezonu yaklaşırken gelin adaylarının gelinlik arayışı başladı. Tesettürlü gelin adayları da vücutlarına uygun gelinlik modellerini tercih edebilirler. Tesettür gelinlik modelleri 2020 sezonunda dantelli modeller tercih ediliyor. Armut fiziğe sahip olan hanımlar etek kısmı biraz daha kabarık olan gelinlik modellerini tercih edebilirler. Bu gelinlik modelinin etek kısmında çok fazla işleme bulunmaması gerekiyor. İşlemeler sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir. Kol kısımlarında işleme bulunan gelinlik modelleri de sizin için uygun olmayabilir.

Tesettür Gelinlik Modelleri - Tesettür Gelinlik Modelleri 2020

2020 Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettürlü hanımlar gelinlik tercih ederken içerisinde rahat edebilecekleri modelleri tercih etmeliler. Tesettürlü gelinlik modelleri 2020 yılında dantelli modelleri ön plana çıkıyor. Kol kısımları dantelli olan tesettürlü gelinlikler kollarınızın çok daha zayıf görünmesine yardımcı olabilir. Tesettürlü gelinliklerde boncuk işlemeli modeller çok tercih ediliyor. Eteğiniz kabarıksa üzerinde boncuk işleme tercih etmemelisiniz. Tesettürlü gelinliklerde genellikle üst kısımda boncuk işlemeleri çok tercih ediliyor. Boncuklu gelinlik modellerinde eşarp olarak daha sade modellerini tercih edebilirsiniz. Etek kuyruğunuz ile uyumlu olacak şekilde duvak tercih edebilirsiniz.

Kabarık sade gelinlik modelleri ile daha hareketli duvakları tercih edebilirsiniz. Bu çok daha enerjik görünmenize yardımcı olacaktır. Özellikle kış döneminde sade gelinlikler daha çok tercih ediliyor. Başörtüsü olarak ipek ya da saten eşarp modellerini tercih edebilirsiniz. Prenses tesettürlü gelinlik modellerinde etek kısmında dantel işlemeler tercih edilebilir. Sade gelinlik modelleri özellikle hafif kilolu hanımlar için idealdir. Makyajınızda daha sade tonları tercih ederek doğal şık bir gelin adayı olabilirsiniz.

Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri 2019 - Tesettür Gelinlik Modelleri 2020

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri 2020

Uzun kollu gelinliklerde genellikle dantel işlemeler çok tercih ediliyor. Tesettürlü gelinlik modelleri 2020 yılında çok daha şık görünmek için tercih edebilirsiniz. Sade gelinlik modellerini hareketlendirmek için tül etekli gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Tüllü gelinlik modelleri çok daha akıcı olduğu için yeni sezonda tercih edilebilir. Özellikle uzun boylu gelin adayları için tüllü gelinlikler oldukça ideal olacaktır. Gelin çiçeği olarak kırmızı ve pembe tonları içeren çiçekleri tercih edebilirsiniz. Ayakkabı olarak işlemeli topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2022 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.