Aktif Moda

Tesettürlü Gelin başı Yeni Modelleri

Tesettürlü Gelin başı Yeni Modelleri

Tesettürlü Gelin başı Yeni Modelleri

En özel gecelerden birisi olan düğün günü dikkatleri üzerimize çekmeyi ve gecenin yıldızı olmayı kim istemez ki ? Geçmişten günümüze gelenek haline gelen gelin başı, günümüzde de gelin adayların en hassas olduğu noktalardan birisi demek mümkün. Sadece açık giyimi tercih eden değil, aynı zamanda tesettür giyim tercihi yapan bayanlarında birçok farklı tesettürlü gelin başı modelleri bulunmakta. Kapalı gelin başı olarak tabir edilen bu modeller her yıl geçtikçe daha modern ve şık bir görünüm kazanmaya devam ediyor.

Bu konuda bayanların en çok hassas olması gereken konu tabi ki gelin başı modelini yapacak kuaför yada güzellik merkezinin bu konuda uzman olması çok önemli. Çünkü son dönemlerde bu konuda fazlası ile alternatif bulunmakta. Hal böyle olunca kimileri çok güzel sanat gibi kareler ortaya çıkarabilirken, kimileri de hayallerinizin çok dışında çalışma yaparak herşeyi berbat edebiliyor. Bu sebeple bu konuda arayışa girerken mutlaka yakınlarınızdan herhangi birisinin referansı ile çalışma yaptırmanız daha doğru olacaktır. Ancak böyle bir imkanınız yoksa sizlere fikir verebilmek adına birbirinden güzel tesettürlü gelin başı yeni modellerini sizlerin beğenisine sunduk.

Tesettürlü Gelin başı Modelleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Düğün Davetiye Modelleri başlıklı konuda; davetiye modelleri, davetiye örnekleri ve düğün davetiyeleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nurfeza dedi ki:

    Birde şu tesettür giyim çekimlerinde makyaj kullanmasalar itici olmayacaklar..

Logozof