Aktif Moda

Tığ İşi Bayan Yelek Modelleri Yeni

23.05.2015
2.717
Tığ İşi Bayan Yelek Modelleri Yeni

Tığ İşi Bayan Yelek Modelleri

Genelde kış mevsiminde tercih edilen ve kullanımı oldukça rahat olan tığ işi yelek modelleri bu yıl da modasını devam ettiriyor. Sadece kış mevsiminde değil artık bahar aylarında ve soğuk yaz akşamlarında sıklıkla tercih edilen tığ işi bayan yelek modelleri yeni motifler ve süslemeler sayesinde oldukça şık ve bir o kadar modern görünüyor. Öncelerden çok fazla tercih edilmeyerek hazır bir şekilde mağazalardan alınan örgü desenli parçaları son yıllarda bayanlar kendileri yapmaktan daha memnun gözüküyor. Çünkü tabi ki el emeği ile yapılarak kullanılan bir şey kişiye daha farklı bir anlam katıyor. Ancak özellikle bayanların en büyük sıkıntılarından birisi de, daha doğrusu örgü işlerinden çok fazla anlamayan bayanların yaptığı el işini birçok zaman yapamayarak yada sıkılarak yarıda bırakıp bir kenara atıldığını görüyoruz. Tığ işi yelekler de bunlardan birisi. Bu sebeple şayet bu konuda bilgi sahibi değilseniz öncelikle örgü sitelerinden tığ işi yelek modelleri anlatımlı olanları inceleyerek verilen bilgiler doğrultusunda uygulama yaparsanız işiniz daha fazla kolaylaşır.

Ev hanımlarının en büyük hobilerinden birisinin de örgü işleri olduğu kuşkusuz. Bu yazımızda size sunuş olduğumuz tığ işi yelek örneklerinin büyük ilham kaynağı olacağına inanıyoruz. Tığ işi yelek modelleri ve yapılışları ile ilgili bilginiz varsa çok beğeneceğiniz modellerin olduğunu umuyoruz. Tığ işi yelek örnekleri içerisinden beğendiğiniz modelin rengi konusunda kendi isteğinize göre farklı bir renk tercih edebilir, aklınızda ki farklı motifler varsa kullanarak benzersiz bir model yapabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız tığ işi yelek modelleri yeni olduğu için sitemizin iletişim sayfasından tarafımıza göndererek, diğer ziyaretçilerimize ilham kaynağı olabilirsiniz.

Tığ İşi Yelek Modelleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri başlıklı konuda; tığ işi bebek yeleği, tığ işi bebek yeleği yapımı ve tığ işi bebek yelek modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof