Aktif Moda

Topuklu Converse Modellerinin Şıklığı

26.11.2015
1.192
Topuklu Converse Modellerinin Şıklığı

Topuklu Converse Modelleri

1908 yılında Marguis Mills Converse tarafından kurulup, Chuck Taylor için özel ürettiği All Star modeliyle nam kazanan converse’nin hemen herkese bayan, erkek, çocuk ayırmadan her yaş gurubuna hitap ederek yılların eskimeyen ayakkabı markalarından biriside converse olduğunu hepimiz biliyoruz. Gösterilen bu kadar ilgiye karşılık sürekli kendini yenileyen ve sürekli istekleri fazlasıyla karşılayan bu markanın özellikle bayanlar tarafından tanınan topuklu converse modellerinin ayrıcalığını görmemek mümkün değil. Converse giymenin en büyük ayrıcalıklarından biriside bu ayakkabılar ile herkesin bir geçmişinin olmasıdır bize göre… Geçtiğimiz yıllarda converse ayakkabı modelleri ilk çıktığında tarzımızın büyük bir yerini kaplayan ve bu tarzı converse ile tamamlayabilmek için sarf ettiğimiz çabalar unutulmayacak kadar hatıralarla dolu… Her ortam da göğüs rahatlıkla göğsümüzü gererek tercih ettiğimiz converse ayakkabıların bugün topuklu olanlarından bahsetmek istiyoruz!

Topuklu converse modelleri moda dünyasında büyük ses getirdi desek abartmış olmayız! Öyle ki birçok moda defilelerinde ve sokak modasının kombinlerinde rastlamak mümkün. Hatta son yıllarda gelinliklerin altına topuklu converse tercih edenleri bile biliyoruz. Ayakkabı satın almak isteyen bayanların topuklu converse alımı yaparken özellikle dolgu topuklu converse modellerini tercih etmesi açıkçası bizde yeni bir modanın başlangıcını uyandırdı.

Dolgu topuklu converse modellerini günlük giyim kombinlerinde, özel günlerde, iş ortamında hemen hemen her ortamda rahatlıkla elbisenizin tamamlayıcısı olarak kullanabilirsiniz.

Topuklu Converse Modelleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz British Fashion Awards 2015 başlıklı konuda; British Fashion Awards hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof