Aktif Moda

Trend: Dizüstü Çizme Modelleri

Trend: Dizüstü Çizme Modelleri

Trend: Dizüstü Çizme Modelleri

Bu yılın trendlerini aralık vermeden siz değerli ziyaretçilerimize anlatmaya çalışıyoruz. Özellikle sonbahar / kış modasının geçtiğimiz yıl öne çıkan trendlerinden olan dizüstü çizme modelleri bu yılda trend olmaya devam ediyor. Ancak dizüstü çizme nasıl giyilir gibi bir çok sorular görmekteyiz. Bakalım bu çizmeleri en çok tercih sebebi olmasının nedeni neymiş…

Özellikle soğuk günlerin hem kurtarıcısı olan hemde tam anlamıyla stil yapıcılarından olan dizüstü çizmelerin bayanları çok çekici bir havaya soktuğunu biliyoruz… Ancak dizüstü çizme tercih edecekseniz öncelikle ayağınızda rahat olması çok önemli. Çünkü uzun çizme modelleri diz üstünü tamamen kavradığı için hareket alanınızı ve rahat hareket etmenizi kısıtlamamalıdır. Bu kriterleri göz önüne almanızı tavsiye ediyoruz.

Diz üstü çizme kombinleri yeni

Dizüstü Çizme Kombinleri

Hem spor, hemde klasik giyimde çok rahat bir şekilde kombin tamamlayıcısı görevi gören dizüstü çizme modellerini ister etek, ister jeans ile kombin yapabilirsiniz. Özellikle uzun çizmeyi etek altına tercih edecekseniz eteğinizi kalem etek modellerinden seçim yaparsanız çok zarif bir görünüm kazanabilirsiniz.  Tabi ki bu pileli yada bol etek tercih edemeyeceğiniz anlamına gelmiyor! Ancak geniş kesimli etek tercih edecekseniz uzun çizmenizin içine dizüstü çorap modellerinden tercih etmeniz çok daha doğru bir seçim olacaktır.

Diğer bir tercih hakkınızı spor tarzdan yana kullanabilirsiniz. Özellikle skinny jeans ile harika bir kombin oluyor. Bu kombinin tamamlayıcısı olması ve daha sportif bir görünüm kazanmak için salaş kazak seçimi yapmanızı öneriyoruz.  Son olarak hatırlatmak istediğimiz diğer bir husus ise tercih edeceğiniz montun kaban tarzı veya uzun palto değilde orta koy mont tercih etmenizi öneriyoruz. Unutmayın üzerinizde ki montun kısa oluşu orantısız bir görünüm katarak kötü görünmenize sebep olabilir. Şimdilik dizüstü çizme kombinleri ile alakalı vereceğimiz bilgiler bu kadar… Gelin hep birlikte uzun çizme modellerini inceleyelim.

Dizüstü Çizme Modelleri


Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Chanel Cruise 2016 Çanta Modelleri başlıklı konuda; chanel 2016 çanta modelleri, chanel bag ve chanel çanta modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof