Aktif Moda

Trend Uzun Hırka Modelleri

22.01.2015
4.002
Trend Uzun Hırka Modelleri

Trend Uzun Hırka Modelleri

Kış mevsiminin soğuktan koruyarak sıcak tutan parçalardan birisi tabi ki şüphesiz hırkalardır. Tabi ki hırka giyeceğimiz zaman bunu kombinleyebilmek büyük önem taşımaktadır. Uzun hırka kombinlerini yaparken elbise, pantolon ve taytlar ile çok güzel ve kolay kombinler yapabilirsiniz.

Uzun hırka kombini konusunda sizlere ufak tavsiyelerde bulunacağız. Mesala hava soğuk ise pantolon üzerine uzun hırka kombini oldukça iyi bir seçim olacaktır. Ancak pantolon seçimi yaparken normal düz değil de yüksek bel pantolon tercih etmeniz gereklidir. Pantolon üzerine gömlek giymeyi tercih ederseniz gömleği pantolon içine sokarak çok güzel bir kombin yapabilirsiniz. Ancak uzun hırka kombinlerinde uzun çizme kullanmamalısınız.

Uzun hırkayı mini etek ile kombin yapmak harika bir fikir. Ancak Eteğinizin üzerine bluz tercih edecekseniz slim fit olması şart. Ayrıca mini etek değil de midi etek tercih edecekseniz en önemli ayrıntı hırkanızın eteğinizden uzun olmaması gerekiyor. İşte sizler için derlediğimiz birbirinden güzel uzun hırka kombinlerini aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz.

Uzun Hırka Modelleri

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2022 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.