Aktif Moda

Tülbent Oyası Modelleri 2020

13.03.2015
2.480
Tülbent Oyası Modelleri 2020

Tülbent Oyası Modelleri 2015

Önceki zamanların modası olan dantel işleri artık günümüzün adeta modası haline geldi. Örgü işleri içerisinde genellikle türbanlı bayanların en çok tercih ettiği tülbentler oyalar eşiliğinde çok harika bir görünüm kazanıyor. Gelişen tekstil ürünlerinde irçartık bu oyalar fabrikasyon olarak hazır bir şekilde satılsa da birçok el işine merak saran ve bu konuda becerisi olan bayanlar kendileri yapmayı tercih ediyor. Bu sebeple tülbent oyası modelleri konusunda birçok kararsızlık yaşıyorlar. Çünkü alışıla gelmiş oya örneklerinden daha çok modern görünümlü ve ilgi çekici örnekler en çok tercih edilenlerden. Yapılan bu tülbent oyası modelleri 2020 yılında biraz daha farklı süslemelerle çok alımlı ve bir o kadar güzel duruyor. Çünkü artık son zamanlarda yapılan tığ işi iğne oyaları çeşitli boncuk ve pul gibi parlak aksesuarlarla birlikte süsleniyor. Ancak tülbent oyası yapılışında birçok kriter göz önüne alınmalıdır. Öncelikle seçtiğiniz tülbentin rengi ve tercih ettiğiniz tülbent oyası modelinde kullanılacak iplik renginin birbiri ile uyum içerisinde olması büyük önem taşımaktadır. Ayrıca hatırlatmak isteriz ki iğne oyasının tülbent üzerinde kullanılarak tülbent oyası yapımı hiçte göründüğü kadar kolay değildir. Ancak her işin sonunda olduğu gibi zorlukla yapılan her şeyin güzelliği tartışılmaz.

Zevklere ve isteklere göre sürekli değişen ve daha modern görünüm kazanan tülbent oyası modeli konusunda kararsız kaldıysanız sizler için 2020 yılının en çok tercih edilen ve sevilerek yapılan tülbent oyası örneklerini sizin için bir araya getirdik.

Tülbent Oyası Modelleri 2020

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri başlıklı konuda; tığ işi bebek yeleği, tığ işi bebek yeleği yapımı ve tığ işi bebek yelek modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof