Aktif Moda

Umut Eker Dövmeleri

19.03.2018
1.100
Umut Eker Dövmeleri

Umut Eker Dövmeleri

Moda yarışma jürisi olarak ekranlarda görülen Umut Eker, çok kısa sürede ününe ün katarak tüm genç kızların sevgilisi haline geldi. Vücudunun %80’i dövme olunca, Umut Eker Dövmeleri de haliyle merak konusu oluyor.

Model, stil danışmanı ve aynı zamanda tasarımcı olan Umut Eker 1983 yılında İstanbul’da doğdu. Umut Eker Dövmeleri ve piercingleriyle daha ekranlara gelmeden birçok genç kızın ve insanın dikkatini çekmeyi zaten başarmıştı. İlk dövmesini 17 yaşında yaptıran Umut Eker, o yaşından beri dövme yaptırmaya devam ediyor. 17 yaşından bu yana kendisi için özel anlam taşıyan birçok şeyi vücuduna resmettirmiş. Bu nedenle neredeyse vücudunun %80’i dövmelerden oluşuyor.

Bir röportajında “Birlikte olduğum kadın sayısını söylersem, erkekler kendisini kötü hisseder.” Şeklinde bir iddiada bulunan yakışıklı tasarımcı Eker, kadınların aradığı duruşun kendisinde olduğuna inanıyor.

Didem Soydan ile çok yakın arkadaş lan Umut Eker, aynı zamanda Didem Soydan’ın stil danışmanlığını da yapıyor. Yakın zamanda Simay Bülbül ile birlikteliğini bitirdikten sonra Naz Elmas ve Gonca Vuslateri ile de aşk yaşayan Umut Eker, ilişki insanı olduğunu ancak ilişkilerinin nasıl bittiğine anlam veremediğini söylüyor.

Vücudunu “benim not defterim” ifadesiyle tanımlayan Umut Eker, 13 kelebek dövmesinin olduğunu her akşam ölüp her sabah tekrar doğduğunu bu dövmelerin kendisine hatırlattığını düşünüyor. ‘Fight Club’ filminin sembollerinden sabun var, sisteme karşı geldiğimi anlatıyor. Sol kolumda komple gökkuşağı ve çiçekler var, kişiliğimin renklerini yansıtıyorlar. “Sağ kolumdaki pin-up kadın, bir kadında aradığım tutkuyu simgeliyor. Göbeğimde İstanbul City yazıyor, çünkü bu şehrin bağımlısıyım. Kolumda Beyoğlu pulu var. Sol bacağımın alt bölümünde elinde bebekle mekanik bir robot kadın var, duygusuz, mekanik sevişmeleri yansıtıyor. Belimdeki iki tabanca, bana güçlü olduğumu söylüyor. Boynumdaki İspanyol Çingenesi kadın, benim için güzel şans anlamına geliyor”, şeklinde açıklamalarda bulunarak genç kızların dövmelerinin anlamına karşı olan merakını gidermiş oluyor.

Kadınlarla arasının daima iyi olduğunu ve kadınları çok sevdiğini röportajında belirten Umut Eker, tam bir aşk adamı olduğunu da eklemeyi unutmuyor.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz O Ses Türkiye Serel Yereli kimdir başlıklı konuda; o ses türkiye, serel yereli kimdir ve sezenler olmuş indir hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof