Aktif Moda

Vakko Gelinlik Modelleri

Vakko Gelinlik Modelleri

Yaz mevsimine girmişken düğün yapmayı düşünebilirsiniz. Düğün deyince akla ilk gelen parçanın gelinlik olması gelinliği müthiş seçmeniz gibi bir hisse girmenizi sağlayabilir. Bu mükemmel gelinliği bulmak için Vakko gelinlik modelleri size çok yarayacak. Hem çok zarif görüneceksiniz hem de bu gelinlik modelleri ile düğününüzde çok rahat olacaksınız. Eminim çok seveceksiniz ve seçmekte zorlanacaksınız.

Vakko gelinlik modelleri

Vakko markası gelinliklerin modasını belirliyor diyebiliriz. Dünyaca ünlü tasarımcılara sahip olan Vakko mağazası hem çok zarif hem de çok rahat gelinliklere ev sahip yapıyor. Eğer bir gelinlik modelini çok beğendiyseniz o zaman o modelin Vakko mağazasının dünyaca ünlü tasarımcılarının elinden çıktığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Vakko gelinlik modelleri her sene olduğu gibi bu senede oldukça güzel gelinliklere sahip olmamızı sağladı.

Vakko gelinlik modelleri

Özellikle bu sene her gelinlikçide gördüğünüz ve sıkça gelinlerin üzerinde gördüğünüz gelinliklerin ana sahibi Vakko mağazası. Kısa gelinlikten uzun gelinliğe, beyaz renkten kırmızıya kadar olan bu Vakko gelinlik modelleri eminim evlenme isteğinizi arttıracak. Özellikle sizin üzerinde gördüğünüzden sonra vazgeçemeyeceksiniz. Vakko 1934 yılında Vitali Hakko tarafından kurulmuş bir kıyafet mağazasıdır. Şu anda ki CEO’su Türk bir kadın olan Jaklin Güner’dir. İlk olarak Şen şapka olan Vakko mağazası daha sonra Türk ipini kullanarak eşarp üretmeye başladı. Şimdiler de ise gelinlikten plaj giyime kadar tüm dolap ihtiyacınızı karşılayabilecek kıyafetleri üretmişlerdir. Kısaca başta şapkacı olan bu küçük mağaza artık dünyaca bilindik bir mağaza ve dolabınızdaki bir eksiği çok rahat bir şekilde bu mağaza ile tamamlayabilirsiniz.

Vakko gelinlik modelleri

Vakko Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Önerileri

Vakko mağazasında kıyafetler gibi gelinliklerde tek çeşit değil tabii ki. Birbirinden farklı ve birbirinden güzel. Uzun, prenses, balık model ve daha fazlaları. Bu yüzden düğün değil de nikah isteyenler ya da sadece kısa bir gelinlik isteyenler için harika bir Vakko markasının gelinliği ile başlayalım dedik. Bazı insanlar kısa gelinliklerin bir gelinlik değil de elbise olduklarını ve geline yakışmadığını söylüyor. Bu gelinlik o kadar güzel ki böyle söyleyenler bile lafını geri alacaktır. Bu elbisenin kolları transparan ve dantelli şekilde süslenmiş. V yakısı ve peri masalını anımsatacak eteği sayesinde çok güzel ve zarif görüneceksiniz. Bu güzel hakkında neler desek diyelim az kalacak. O güzel dantellerinden güzel yakasına kadar çok güzel bir gelinlik modeli.

Vakko gelinlik modelleri

Uzun gelinlik isterseniz Vakko mağazası bu uzun modellerinin de en güzelini yapmış. Üst kısmı transparan olan bu elbisenin aynı zamanda da boynunda ki detay ve eteğinin hafif kabarması ile daha da zarif hal almış. Bir bakanın tekrar bakmak isteyeceği tarzda olan bu Vakko gelinlik modeli sizin hem sade görünmenizi sağlayacak hem de oldukça zarif bir görünüme kavuşacaksınız. Eğer açık havada doğal bir düğün yapacaksanız bu model gelinliği kullanabilirsiniz.

Vakko gelinlik modelleri

Eğer daha farklı bir model gelinlik arıyorsanız bu balık model gelinliği dünyalarca tanınmış tasarımcının elinden görmelisiniz. Straplez olan bu gelinliğin bir kısmı oldukça güzel desene sahip, diz kısmında ise pileler uçuşmakta. Bu gelinlik modeli vücudunuza daha sıkı saracağından bu modeli çok tercih etmek istemeyebilirsiniz. Fakat Vakko mağazasındaki gelinlik modelleri oldukça rahat olmanızı sağlayacaktır. Bu gelinlik modelini tercih edeceksiniz eğer fazla kilolarınızın olmaması gerekiyor. Çünkü bu model oldukça sıkı ve sizi rahatsız edebilir. Birde yine aynı sebepten dolayı boyunuzun uzun olması da bu elbisede ekstra güzel görünmenizi sağlayacaktır. Vakko gelinlik modelleri ile hem çok güzel görüneceksiniz hem de çok rahat olacaksınız.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Stiletto Ayakkabı Modelleri başlıklı konuda; İnce Topuklu Ayakkabı Modelleri, stiletto ayakkabı ve stiletto ayakkabı modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof