Vakko Gelinlik Modelleri 2015

Vakko Gelinlik Modelleri 2015

Vakko Gelinlik Modelleri 2015

Vakko Wedding dünyanın en ünlü moda tasarımcılarının oluşturduğu en özel ve en güzel gelinlik modelleri 2015 yılına özel koleksiyonu ile gelin adaylarının beğenisine sundu. Vakko gelinlik 2015 yılında her zaman alışılmış olan organza ve işlemeler ile daha değişik yorumlanmış ve gelinliğin kumaşı ile bütün haline getirilmiş. Gözümüz den kaçmayan diğer bir ayrıntı ise çiçeklerin danteller ile birlikte yorumlanması romantik tarz da gelinlik isteyenler için harika bir seçenek gibi görünüyor. Vakko gelinlik modelleri 2015 yılında özellikle ışıltılı sade satenler tercih edilerek gelinliklere gösterişli bir hava kattığı gibi görünüm itibarı ile de kabarık gelinlikleri andırıyor. Ayrıca satenlerin diğer bir özelliği ise üzerinde bir çok farklı aksesuar kullanılmasına da olanak tanıyor. Saten gelinliklerin tamamlayıcısı olan dantel duvak ve ışıltılı taçlar sayesinde adeta kraliçeler gibi görünebilirsiniz.

2015 yılında görücüye çıkan vakko gelinlik kataloğun da göreceğiniz üzere her zaman ilgi gören dantel işlemeleri bu yılda aynı şekilde modasını devam ettirerek bir çok model üzerinde kullanılmış. Ancak bu dantel detayları fishnet görünümü kazandırıldığı için dantellerin eskisi gibi kasvetli görünümden çok hem modern hemde oldukça zarif görünüyor.

Vakko Gelinlik Modelleri ile Gecenin Yıldızı Olmaya Hazır mısınız ?

Dünya genelinde çok fazla tercih edilen gelinlik markalarından birisi olan vakko dantel detayları ile sadelik kavramını bozmadığı ve sade kesimler sayesinde minimal değişikliklerle eminiz ilk tercih edeceğiniz gelinlik modeli arasında olacak. Ayrıca düğünden sonra kutlama yapmak isteyen bayanlara özel olarak üretilmiş kısa gelinlikleri tercih edebileceğinizi unutmayın!

Vakko Gelinlik Modelleri 2015

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Kabarık Gelinlik Modelleri 2015 başlıklı konuda; kabarık gelinlik, kabarık gelinlik modelleri 2015 ve kabarık taşlı gelinlik hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.