Aktif Moda

Vakko Yılbaşı Gecesi Özel Koleksiyonu

18.11.2015
972
Vakko Yılbaşı Gecesi Özel Koleksiyonu

Fast Fashion devi VAKKO 2015 yılbaşı gecesine özel koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde moda severler ile buluşturdu. Bu yılbaşı gecesine özel koleksiyonda o kadar özel yılbaşı gecesi elbisesi sunulmuş ki, uzun elbiseler, kısa elbiseler, balık elbise modellerinden daha bir çok her tarza uygun elbiseler ile yılbaşı gecesini oldukça özel kılıyor!

Vakko yılbaşı vitrininde bu yıl geçen yıllara nazaran daha çok natürel renkler kullanılmış ve ışıltılı detaylar ile göz alıcı görünüyor… Vakkonun kendi sınırlarını bile zorlayan bu özel koleksiyon dünyada bilinen ünlü markaların ve tasarımcıların koleksiyonları ile modayı yeniden yorumlayarak bu geceyi özel geçirmek isteyenlere yılbaşı gecesi için unutulmayacak bir stil vaad ediyor.

Vakko Yılbaşı Gecesi Elbiseleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz H&M 2020 Yılbaşı Koleksiyonu başlıklı konuda; H&M gece elbisesi modelleri ve H&M Yılbaşı koleksiyonu hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof