Aktif Moda

Venüs Yengeç Burcunda

22.07.2014
1.063
Venüs Yengeç Burcunda

Sevgili Yengeçler, 18 Temmuz saat 17.06-12 Ağustos saat 10.23 tarihleri arasında burcunuz üzerinde geçişini sürdürecek Venüs süresi genel olarak hem ilişki hem ailevi hayatınız hem de hedefleriniz yönünde gayet olumludur.

Etrafınızdaki insanlarla şefkatli, ılımlı bir şekilde sevgi alışverişinde bulunursunuz. Değerlerinize sahip çıkışınız öylesine güçlüdür ki, dışarıdan gelebilecek her türlü olumsuzluğa karşı kalenizi savunur, kimseyi yaklaştırmazsınız.

Aileniz gözünüzün bebeğidir. Onların her türlü gereksinimlerini karşılamak, huzur ve güven içinde yaşamaları adına elinizden geleni yaparsınız. Anneniz, babanız, çocuğunuz, eşiniz, eviniz, yaşadığınız toprak, sahip olduğunuz her şeyi, kısaca sınırlarınızı korursunuz. Aranızda problem olan yakınlarınızla ev içinde bir araya gelerek, küslükleri giderebilirsiniz.

Ev satın almak, kiralamak için uygun bir zamandır. Bu süreçte insanlar, sizin ne kadar duyarlı ve sevgi dolu bir insan olduğunuzu fark ederler. İlişki anlamında da karşınıza arzu ettiğiniz kişilik özelliklerine sahip biri çıkabilir. Devam eden ilişkilerde de sevgi alışverişi gayet olumludur.

Venüs Yengeç geçişinin, tüm insanlık adına duyarlılık, sevgi, güven gibi olgulara önem vermemizde vesile olması dileğiyle.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof