Aktif Moda

Vicks İle Göbek Eritme

01.05.2018
653
Vicks İle Göbek Eritme

Kilo problemi birçok kadının yaşadığı sorunlar arasında yer alır. Genellikle de bölgesel kilolanmadan daha çok yakınılır. Bölgesel kilolanmada en çok şikayet edilen yer de göbek bölgesidir. Bu kiloları eritmek için birçok yöntem denenir. Kadınlar daha çok evde kendi malzemeleri ile ya da kolay elde edilebilecek malzemelerle bu kilo problemini çözmek isterler. Bu yöntemlerden biri de Vicks İle Göbek Eritme dir. Vicks içindeki mentol ve nane gibi malzemelerle göbek eritme olayı gerçekleşebilir.

Vicks İle Göbek Eritme bayanlar tarafından son zamanlarda sıkça kullanılan bir yöntemdir. Düzenli spor ve bölgesel incelme egzersizleri göbek eritme yöntemlerinin en başında yer alır. Ancak, çok daha kolay bir yöntem olan Vicks ile göbek yağlarını eritmek de ciddi bir kitle tarafından denenerek, başarısı onaylanmıştır. Bu nedenle rahatlıkla uygulamak da bir problem yoktur.

Vicks Kürü Nasıl Hazırlanır?

Vicks İle Göbek Eritme de birçok farklı kür hazırlanır. Ama en çok kullanılanı karbonat ve kafur ile hazırlanan kürdür. Daha çok denenmiş olup yorumlar neticesinde daha etkili olduğu sonucuna ulaşılmıştır. Bu kürü hazırlamak için ilk ihtiyaç olan yarısı dolu olan bir Vicks olacaktır. Bu Vicks’in içerisine yarım tatlı kaşığı kadar karbonat ve 2 tatlı kaşığı kadar da kâfur eklendikten sonra karıştırılıp homojen bir hale getirilir. İsteğe bağlı olarak farklı bir kap içerisinde de yapılabilir. Hazırlanan homojen karışım macun kıvamına gelecektir. Bu karışım buzdolabında 1 aya yakın sürede saklamak mümkündür. 1 ay geçtikten sonra kürü yenilemek gerekecektir.

Kürü uygulamada en önemli noktada her şeyde olduğu gibi düzenli şekilde kullanılmasıdır. Genellikle günde 1 kere veya en fazla 2 kere olacak şekilde kullanılması önerilir. Kullanım şekli hareket halinde olması yönündedir.  Hazırlanan karışım kilolu olan bölgeye sürüldükten sonra, isteğe bağlı olarak streç film ile de kaplanabilir. 2 saate kadar beklemesi mümkündür ancak ardından duş alıp, duş esnasında Vicks sürülen bölgeyi keseleyip duştan çıkılmadan önce soğuk su tutulursa beklenen sonuç da maksimuma çıkacaktır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Genital Bölge Temizliği Nasıl Olmalı? başlıklı konuda; Genital Bölge Temizlemek, Genital Bölge Temizliği ve Genital Bölge Temizliği Nasıl Olmalı? hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof